Nasi zwyciężyli w prestiżowych zawodach zespołów asekuracyjnych PSP [ZDJĘCIA]
Ogromny sukces odnieśli strażacy z województwa podkarpackiego. Reprezentacja regionu zdobyła 1. miejsce i tytuł Mistrza Polski podczas III Mistrzostw Polski Zespołów Asekuracyjnych Państwowej Straży Pożarnej, które odbyły się we Wrocławiu.
Fot. Kamil Zięba/SGP Strażacki Głos Polski
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze