Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 28 czerwca 2026 14:13
RZESZÓW INFO
Reklama

Artykuły

Rusza ostatni etap rozbudowy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie
Rusza ostatni etap rozbudowy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie
Mieszkańcy intensywnie rozwijających się rzeszowskich osiedli Kotuli oraz Przybyszówki mogą liczyć na znaczną poprawę komfortu codziennych dojazdów. Ulica Wyspiańskiego, która od dłuższego czasu przechodzi sukcesywną metamorfozę, staje się kluczową alternatywą komunikacyjną dla zachodniej części miasta. Strategiczne inwestycje realizowane na tej trasie mają na celu nie tylko upłynnienie ruchu, ale przede wszystkim stworzenie sprawnego połączenia z głównymi arteriami Rzeszowa. 03.03.2026 08:09
Nocny terror na posesji. Agresywny 27-latek wpadł z młotkiem w rękach po samochód
Nocny terror na posesji. Agresywny 27-latek wpadł z młotkiem w rękach po samochód
Zuchwałość i agresja 27-letniego mieszkańca Mielca doprowadziły go prosto w ręce policji. Mężczyzna, próbując siłą odzyskać samochód, który do niego nie należał, urządził nocny rajd na prywatną posesję przy ulicy Wojsławskiej. Dzięki przytomności umysłu właściciela nieruchomości oraz błyskawicznej reakcji mieleckich funkcjonariuszy, napastnik został obezwładniony dokładnie w momencie, gdy z narzędziem w dłoni zmierzał w stronę swojej ofiary. 03.03.2026 08:02
Ogień w lesie w Małej: interweniowały jednostki OSP
Ogień w lesie w Małej: interweniowały jednostki OSP
Wczoraj, 2 marca br., o godzinie 12:16 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ropczycach zadysponowało jednostki ochrony przeciwpożarowej do pożaru lasu w miejscowości Mała (gmina Wielopole Skrzyńskie). 03.03.2026 07:46    1
Rozmowy Rzeszów Info. Dominik Popek
Rozmowy Rzeszów Info. Dominik Popek
Zapraszamy na rozmowę z Przewodniczącym Rady Młodzieży Rzeszowa, Dominikiem Popkiem. Porozmawiamy o działalności młodzieżowej rady, ich wizji rozwoju Rzeszowa oraz inicjatywach, które realnie wpływają na życie młodych mieszkańców miasta. Szczególną uwagę poświęcimy edukacji — w tym coraz popularniejszej edukacji domowej — oraz wyzwaniom i aspiracjom młodego pokolenia. 02.03.2026 18:00
Szpital w Świlczy można projektować i budować, jest zgoda Rządu
Szpital w Świlczy można projektować i budować, jest zgoda Rządu
Rząd dał zielone światło dla jednej z największych inwestycji medycznych w regionie. Rada Ministrów przyjęła program pod nazwą „Rozbudowa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie w zakresie onkologii”. To decyzja, która w praktyce oznacza blisko 300 milionów złotych na rozwój leczenia nowotworów na Podkarpaciu. 02.03.2026 14:20    1    1
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bogusław Pańko Treść komentarza: Świetna praca policjantów i nie patrząc na zagrożenie poświęcenie Data dodania komentarza: 27.06.2026, 11:55 Źródło komentarza: Nocny dramat w Starej Wsi. Brzozowscy policjanci ruszyli na ratunek i ściągnęli dzieci z balkonu Autor komentarza: Jewremi Treść komentarza: a plażu dla naturystów tam budiet ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Oddalone od Rzeszowa o 20 km. Lazurowe Wybrzeże startuje w piątek Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama