Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 20:54
RZESZÓW INFO
Reklama

Rzeszów

Karambol o poranku! Cztery auta rozbite, jedna osoba ranna
Karambol o poranku! Cztery auta rozbite, jedna osoba ranna
Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe sparaliżowało poranny ruch w Rzeszowie. Na ulicy Krakowskiej, jednej z głównych ulic prowadzących do centrum miasta, doszło do zderzenia aż czterech pojazdów. W wyniku kolizji jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. 18.03.2026 11:35    1
3 tysiące kilometrów za 10 tys. zł? Prokuratura policzyła koszty paliwa byłego prezesa SKO
3 tysiące kilometrów za 10 tys. zł? Prokuratura policzyła koszty paliwa byłego prezesa SKO
W marcu 2026 roku Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów postawiła kropkę nad „i” w głośnym śledztwie dotyczącym nieprawidłowości finansowych w rzeszowskim Samorządowym Kolegium Odwoławczym. Akt oskarżenia przeciwko Krzysztofowi H., byłemu prezesowi tej instytucji, trafił już do sądu. Sprawa, choć na pierwszy rzut oka dotyczy „jedynie” rozliczeń za paliwo, rzuca cień na transparentność wydatkowania publicznych środków przez osoby piastujące eksponowane stanowiska. 18.03.2026 08:01
Seniorzy zyskają więcej niż pieniądze. Rusza nowy program na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]
Seniorzy zyskają więcej niż pieniądze. Rusza nowy program na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]
Na Podkarpaciu ruszają przygotowania do wdrożenia nowego programu wieloletniego „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030. Inicjatywa ma na celu poprawę jakości życia osób starszych poprzez zwiększenie ich aktywności społecznej, edukacyjnej oraz integracji międzypokoleniowej. 17.03.2026 14:29
"Profilaktyka jest OK”. Bezpłatne badania USG dla dzieci, niestety nie ma już wolnych miejsc
"Profilaktyka jest OK”. Bezpłatne badania USG dla dzieci, niestety nie ma już wolnych miejsc
Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie wspólnie z Fundacją ISKIERKA po raz trzeci organizują akcję profilaktyczną „Profilaktyka jest OK”. W jej ramach dzieci i młodzież w wieku od 0 do 18 lat będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań USG jamy brzusznej. 17.03.2026 13:18    1
Mają żal do wiceprezydenta Deręgowskiego. Rośnie sprzeciw wobec przeniesienia „Balcerka”
Mają żal do wiceprezydenta Deręgowskiego. Rośnie sprzeciw wobec przeniesienia „Balcerka”
W ostatnim czasie narasta konflikt wokół planowanej zamiany działek pomiędzy miastem a prywatnym deweloperem. Sprawa, która początkowo dotyczyła technicznej infrastruktury przy powstającym Podkarpackim Centrum Lekkiej Atletyki (PCLA), dziś przerodziła się w szeroki spór społeczny obejmujący kupców, mieszkańców oraz rady osiedli. 17.03.2026 12:09
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bogusław Pańko Treść komentarza: Świetna praca policjantów i nie patrząc na zagrożenie poświęcenie Data dodania komentarza: 27.06.2026, 11:55 Źródło komentarza: Nocny dramat w Starej Wsi. Brzozowscy policjanci ruszyli na ratunek i ściągnęli dzieci z balkonu Autor komentarza: Jewremi Treść komentarza: a plażu dla naturystów tam budiet ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Oddalone od Rzeszowa o 20 km. Lazurowe Wybrzeże startuje w piątek Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama