Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 28 czerwca 2026 03:17
RZESZÓW INFO
Reklama

Rzeszów

Cukrzyca pod kontrolą. Podkarpacki NFZ zaprasza w czwartek na bezpłatne badania w Rzeszowie
Cukrzyca pod kontrolą. Podkarpacki NFZ zaprasza w czwartek na bezpłatne badania w Rzeszowie
Cukrzyca to choroba, która potrafi rozwijać się w ukryciu przez lata, nie dając przy tym żadnych bolesnych sygnałów. Aby wyjść jej naprzeciw, Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ organizuje specjalne wydarzenie profilaktyczne. Już w najbliższy czwartek, 19 lutego, siedziba funduszu przy ul. Zamkowej 8 w Rzeszowie zamieni się w centrum wiedzy o zdrowiu i profilaktyce. 18.02.2026 09:15
Wstęgi nie było, ale droga poświęcona. Wisłokostrada w Rzeszowie otwarta [ZDJĘCIA]
Wstęgi nie było, ale droga poświęcona. Wisłokostrada w Rzeszowie otwarta [ZDJĘCIA]
Wtorek, 17 lutego 2026 roku, zapisze się jako jeden z najważniejszych dni dla kierowców poruszających się po stolicy Podkarpacia. Po miesiącach intensywnych prac, do użytku oddano Wisłokostradę – kluczową inwestycję drogową, która ma szansę raz na zawsze zmienić sposób, w jaki przemieszczamy się między dzielnicami Rzeszowa. 17.02.2026 12:19    1
Jakub Dzik nowym dyrektorem Zespołu Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie
Jakub Dzik nowym dyrektorem Zespołu Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie
Podlegającemu samorządowi powiatowemu Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie ma od poniedziałku, 16 lutego 2026 roku, nowego dyrektora. Decyzja władz powiatu została podjęta po analizie funkcjonowania placówki oraz sygnałach napływających od mieszkańców. Nowym szefem ZOZ nr 2 został Jakub Dzik, wieloletni menedżer służby zdrowia, ostatnio dyrektor szpitala w Nowej Dębie. 17.02.2026 12:13    1    1
20 mln zł z KPO na rozwój kardiologii w Rzeszowie. Szpital MSWiA umacnia pozycję w regionie
20 mln zł z KPO na rozwój kardiologii w Rzeszowie. Szpital MSWiA umacnia pozycję w regionie
Blisko 20 milionów złotych z Krajowego Planu Odbudowy trafi do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Rzeszów. Środki zostaną przeznaczone na rozbudowę infrastruktury, modernizację oddziałów oraz zakup nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i terapeutycznego dla pacjentów z chorobami serca. 17.02.2026 12:10    1
Rzeszów z realną szansą na tytuł Polskiej Stolicy Recyklingu
Rzeszów z realną szansą na tytuł Polskiej Stolicy Recyklingu
Rzeszów może już wkrótce dołączyć do grona krajowych liderów zielonej transformacji. Stolica Podkarpacia znalazła się wśród 80 miast rywalizujących o prestiżowy tytuł Polskiej Stolicy Recyklingu. To ogólnopolski program promujący właściwe postępowanie z elektroodpadami. O zwycięstwie zdecyduje jeden kluczowy wskaźnik: ilość zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przekazanego do recyklingu przez mieszkańców w 2025 roku. 17.02.2026 11:10
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bogusław Pańko Treść komentarza: Świetna praca policjantów i nie patrząc na zagrożenie poświęcenie Data dodania komentarza: 27.06.2026, 11:55 Źródło komentarza: Nocny dramat w Starej Wsi. Brzozowscy policjanci ruszyli na ratunek i ściągnęli dzieci z balkonu Autor komentarza: Jewremi Treść komentarza: a plażu dla naturystów tam budiet ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Oddalone od Rzeszowa o 20 km. Lazurowe Wybrzeże startuje w piątek Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama