Komunikat w sprawie śmierci Stanisława Sienko opublikował Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie: „Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Dyrektora szkoły mgr Stanisława Sienko – człowieka, który z niespotykanym oddaniem i poświęceniem działał na rzecz szkoły oraz dbał o jej wszechstronny rozwój. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy najszczerszego współczucia i przesyłamy słowa wsparcia.”
Wiceprezydenta pożegnał również obecny prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. W mediach społecznościowych umieścił wpis: „Ze smutkiem piszę te słowa… zmarł Stanisław Sienko, który przez 14 lat pracował dla Rzeszowa i rzeszowian jako Zastępca Prezydenta Miasta. Kochał sport, szczególnie piłkę nożną, był wielkim fanem Stali Rzeszów. Pomagał wszystkim klubom sportowym, ale Jego oczkiem w głowie zawsze była także edukacja dzieci i młodzieży, dlatego tak wiele radości sprawiała Mu praca dyrektora Elektronik – Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie. Panie Prezydencie, Stanisławie, dzięki Tobie Rzeszów jest dziś pięknym miastem, fajnych i mądrych młodych ludzi.”




![Święto rzeszowskich strażaków. Odznaczenia, awanse i wyrazy uznania [ZDJĘCIA] Święto rzeszowskich strażaków. Odznaczenia, awanse i wyrazy uznania [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-swieto-rzeszowskich-strazakow-odznaczenia-awanse-i-wyrazy-uznania-zdjecia-1778161528.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze