Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 28 czerwca 2026 04:27
RZESZÓW INFO
Reklama

Artykuły

Nowy żłobek przy ul. Kwiatkowskiego już otwarty! Pierwsze maluchy zawitały w jego progi [ZDJĘCIA]
Nowy żłobek przy ul. Kwiatkowskiego już otwarty! Pierwsze maluchy zawitały w jego progi [ZDJĘCIA]
To był wyjątkowy poniedziałek dla rzeszowskiego systemu opieki nad najmłodszymi. Dziś, 16 marca, punktualnie o poranku, nowy żłobek przy ul. Kwiatkowskiego 121b oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Budynek wypełnił się gwarem i śmiechem pierwszych podopiecznych. 16.03.2026 13:10    1
Śmiech, intryga i morska bryza w Trzcianie. Relacja ze spektaklu „Cypelek” [ZDJĘCIA]
Śmiech, intryga i morska bryza w Trzcianie. Relacja ze spektaklu „Cypelek” [ZDJĘCIA]
W minioną sobotę, 14 marca, sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury w Trzcianie wypełniła się po brzegi entuzjastami teatru. Wszystko za sprawą komedii „Cypelek” autorstwa Przemysława Tejkowskiego. Kameralna sztuka, osadzona w bałtyckich realiach, dostarczyła widzom nie tylko solidnej dawki humoru, ale i przewrotnej refleksji nad relacjami damsko-męskimi. 16.03.2026 11:31    1
Tragedia w Orzechówce. 90-letnia kobieta zginęła w pożarze domu
Tragedia w Orzechówce. 90-letnia kobieta zginęła w pożarze domu
W poniedziałkowy poranek w miejscowości Orzechówka pod Brzozowem doszło do tragicznego zdarzenia. Mimo szybkiej akcji ratunkowej i zaangażowania wielu zastępów straży pożarnej, nie udało się uratować życia 90-letniej mieszkanki płonącego budynku. 16.03.2026 11:02
Butelki i odpady w kanalizacji. Władze gminy apelują do mieszkańców o rozsądek
Butelki i odpady w kanalizacji. Władze gminy apelują do mieszkańców o rozsądek
Coraz częściej w studzienkach kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Świlcza znajdowane są butelki po alkoholu i inne odpady. Zakład Wodociągów i Kanalizacji alarmuje, że takie zachowania powodują poważne awarie infrastruktury i mogą doprowadzić nawet do zalania posesji ściekami. 16.03.2026 10:54    1
„Balcerek” nie na sprzedaż? Mieszkańcy Rzeszowa ruszyli z petycją przeciw decyzji miasta
„Balcerek” nie na sprzedaż? Mieszkańcy Rzeszowa ruszyli z petycją przeciw decyzji miasta
W Rzeszowie narasta spór wokół przyszłości targowiska „Balcerek”. Samorządowa Rada Osiedla Pułaskiego uruchomiła internetową petycję przeciw planowanej zamianie działek między miastem a prywatnym inwestorem oraz przeciw przeniesieniu targowiska z Placu Balcerowicza na parking przy hali ROSIR przy ul. Pułaskiego. Zdaniem mieszkańców sprawa dotyczy nie tylko zmiany lokalizacji targowiska, ale także sposobu zarządzania miejskim majątkiem i przyszłości jednego z ważnych punktów lokalnego handlu w centrum Rzeszowa. 16.03.2026 10:14    1
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bogusław Pańko Treść komentarza: Świetna praca policjantów i nie patrząc na zagrożenie poświęcenie Data dodania komentarza: 27.06.2026, 11:55 Źródło komentarza: Nocny dramat w Starej Wsi. Brzozowscy policjanci ruszyli na ratunek i ściągnęli dzieci z balkonu Autor komentarza: Jewremi Treść komentarza: a plażu dla naturystów tam budiet ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Oddalone od Rzeszowa o 20 km. Lazurowe Wybrzeże startuje w piątek Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama