Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 28 czerwca 2026 08:49
RZESZÓW INFO
Reklama

Rzeszów

„Stop inwigilacji przedsiębiorców!” – Konfederacja protestuje w Rzeszowie przeciwko KSeF
„Stop inwigilacji przedsiębiorców!” – Konfederacja protestuje w Rzeszowie przeciwko KSeF
Pod Urzędem Skarbowym w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa działaczy Konfederacji, którzy wyrazili stanowczy sprzeciw wobec nadchodzącego wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). System, który dla największych podmiotów stanie się obowiązkowy już 1 lutego, a dla wszystkich pozostałych 1 kwietnia, jest zdaniem polityków narzędziem godzącym w wolność gospodarczą i bezpieczeństwo danych Polaków. Według uczestników spotkania, nowa regulacja całkowicie zdezorganizuje życie przedsiębiorców, wprowadzając mechanizmy kontrolne na niespotykaną dotąd skalę. 24.01.2026 09:55
Legenda rzeszowskich poszukiwaczy przeszedł na emeryturę. Złapał blisko 3 tysiące kryminalistów
Legenda rzeszowskich poszukiwaczy przeszedł na emeryturę. Złapał blisko 3 tysiące kryminalistów
W Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie kończy się pewna epoka. Po blisko 35 latach oddanej służby w stan spoczynku przeszedł asp. sztab. Jacek Drabicki – funkcjonariusz, który dla lokalnego półświatka przestępczego był prawdziwym postrachem, a dla rodzin osób zaginionych ostatnią deską ratunku. 23.01.2026 17:23    4    1
Zamkną parking na Pułaskiego pod tymczasowe targowisko za Balcerka? Taki jest plan
Zamkną parking na Pułaskiego pod tymczasowe targowisko za Balcerka? Taki jest plan
Przyszłość jednego z najbardziej rozpoznawalnych targowisk w Rzeszowie znów znalazła się w centrum miejskiej debaty. Podczas spotkania w ratuszu wiceprezydent Marcin Deręgowski wraz z przedstawicielami prywatnego inwestora oraz renomowanej pracowni architektonicznej przedstawił koncepcję, która – jak pisze Rzeszów News – może diametralnie zmienić krajobraz ulic Moniuszki i Pułaskiego. 23.01.2026 16:50    2
Rzeszowski Bon Żłobkowy – miasto chce go zlikwidować, prywatne żłobki apelują o zachowanie wsparcia
Rzeszowski Bon Żłobkowy – miasto chce go zlikwidować, prywatne żłobki apelują o zachowanie wsparcia
Rzeszów stoi przed decyzją dotyczącą przyszłości Rzeszowskiego Bonu Żłobkowego (RBŻ), comiesięcznego świadczenia w wysokości do 300 zł, które od 2021 roku wspiera rodziny korzystające z opieki w niepublicznych żłobkach. Likwidacja bonu jest jednym z punktów planowanej sesji Rady Miasta 27 stycznia. 23.01.2026 12:42    1
W Rzeszowie załatwisz sprawę urzędową bez wychodzenia z domu
W Rzeszowie załatwisz sprawę urzędową bez wychodzenia z domu
Władze stolicy Podkarpacia udowadniają, że urząd nie musi być gmachem, do którego trzeba podróżować przez pół miasta. Dzięki usłudze „Mobilny Urzędnik”, wprowadzonej w 2022 roku, Rzeszów staje się miejscem coraz bardziej przyjaznym dla osób, które ze względów zdrowotnych lub wieku mają trudności z poruszaniem się. 23.01.2026 08:15
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bogusław Pańko Treść komentarza: Świetna praca policjantów i nie patrząc na zagrożenie poświęcenie Data dodania komentarza: 27.06.2026, 11:55 Źródło komentarza: Nocny dramat w Starej Wsi. Brzozowscy policjanci ruszyli na ratunek i ściągnęli dzieci z balkonu Autor komentarza: Jewremi Treść komentarza: a plażu dla naturystów tam budiet ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Oddalone od Rzeszowa o 20 km. Lazurowe Wybrzeże startuje w piątek Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama