Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 28 czerwca 2026 09:58
RZESZÓW INFO
Reklama

Rzeszów

Gdy mróz atakuje, zareaguj. Placówki i instytucje pomocowe w Rzeszowie
Gdy mróz atakuje, zareaguj. Placówki i instytucje pomocowe w Rzeszowie
Siarczysty mróz, który od kilku dni utrzymuje się w Rzeszowie, staje się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia. W poniedziałkowy poranek termometry pokazały nawet –16 stopni Celsjusza, a prognozy zapowiadają, że bardzo niskie temperatury – szczególnie nocą – utrzymają się także w najbliższych dniach. Miasto pozostaje w pełnej gotowości i apeluje do mieszkańców o czujność i solidarność z najbardziej potrzebującymi. 19.01.2026 13:53    1
Rzeszów świętował 672-lecie. Miasto odważnych ludzi i nowoczesnych wizji! [ZDJĘCIA]
Rzeszów świętował 672-lecie. Miasto odważnych ludzi i nowoczesnych wizji! [ZDJĘCIA]
Rzeszów po raz kolejny udowodnił, że jego największą siłą są ludzie. Podczas uroczystości z okazji 672-lecia Lokacji Miasta, stolica Podkarpacia nie tylko wspominała swoją bogatą historię, ale przede wszystkim doceniła tych, którzy dzisiaj budują jej nowoczesne oblicze. 19.01.2026 10:09
Mróz może je zabić! Schronisko „Kundelek” pilnie szuka domów tymczasowych dla psów
Mróz może je zabić! Schronisko „Kundelek” pilnie szuka domów tymczasowych dla psów
Zima w pełni, a prognozy zapowiadające nadchodzące silne mrozy stają się sygnałem alarmowym dla wszystkich opiekunów zwierząt. Szczególnie trudna sytuacja dotyczy psów przebywających w schroniskach lub błąkających się bez opieki. Schronisko „Kundelek” wystosowało pilny apel do mieszkańców o otarcie serc i drzwi swoich domów dla czworonogów, które czekają na ratunek przed zimnem. 19.01.2026 07:50
Siarczysty mróz i zanieczyszczone powietrze - aktualne ostrzeżenia meteorologiczne
Siarczysty mróz i zanieczyszczone powietrze - aktualne ostrzeżenia meteorologiczne
Mieszkańcy Podkarpacia muszą przygotować się na wyjątkowo trudne warunki atmosferyczne. Służby meteorologiczne wydały ostrzeżenie drugiego stopnia przed silnym mrozem, informując jednocześnie o zmianie stopnia ostrzeżenia, co świadczy o narastającym zagrożeniu. Równolegle obowiązuje powiadomienie o ryzyku przekroczenia poziomu pyłu zawieszonego PM10, które może negatywnie wpłynąć na zdrowie mieszkańców regionu. 18.01.2026 16:08    1
Prawie 22 tysiące płatników na Podkarpaciu z niedopłatą w ZUS
Prawie 22 tysiące płatników na Podkarpaciu z niedopłatą w ZUS
Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął 5 stycznia 2026 r. wysyłkę informacji o rozliczeniu składek za 2025 rok. Dokumenty trafią do ponad 3,4 mln płatników składek w całej Polsce, wyłącznie za pośrednictwem konta w eZUS. Na Podkarpaciu niemal 22 tysiące płatników – w tym przedsiębiorców – ma niedopłatę składek. 18.01.2026 09:32    1
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bogusław Pańko Treść komentarza: Świetna praca policjantów i nie patrząc na zagrożenie poświęcenie Data dodania komentarza: 27.06.2026, 11:55 Źródło komentarza: Nocny dramat w Starej Wsi. Brzozowscy policjanci ruszyli na ratunek i ściągnęli dzieci z balkonu Autor komentarza: Jewremi Treść komentarza: a plażu dla naturystów tam budiet ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Oddalone od Rzeszowa o 20 km. Lazurowe Wybrzeże startuje w piątek Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama