Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Aktywny weekend w Hotelu Arłamów! III edycja Biegu Niepodległości!

Już 11 listopada Hotel Arłamów zaprasza na III Arłamowski Bieg Niepodległości! Trasa głównego biegu to 11 km.
Aktywny weekend w Hotelu Arłamów! III edycja Biegu Niepodległości!

Źródło: Hotel Arłamów

Przemyski Klub Biegacza oraz Hotel Arłamów mają przyjemność zaprosić wszystkich miłośników biegania na III Arłamowski Bieg Niepodległości. Do udziału zapraszamy zarówno gości Hotelu Arłamów, jak i lokalną społeczność.

11 listopada o godzinie godz. 11:11 wystartuje bieg główny kobiet i mężczyzn na dystansie 11 km. Wcześniej, o godzinie 10:30 odbędzie się Mini Bieg Niepodległości z trzema biegami dla dzieci i młodzieży: na dystansach 200 m, 400 m i 600 m. 

Źródło: Hotel Arłamów

III Arłamowski Bieg Niepodległości to świetna okazja dla wszystkich miłośników biegania, aby przetestować swoje umiejętności i sprawdzić swoje siły wśród innych biegaczy. Nie zabraknie także gości specjalnych. W wydarzeniu weźmie udział Adam Kszczot - mulitimedalista Mistrzostw Świata i Europy w biegu na 800 m, zdobywca złotego medalu Halowych Mistrzostw Świata w Birmingham w 2018 r, który niedawno dołączył do grona oficjalnych ambasadorów Hotelu Arłamów.

Przemyski Klub Biegacza to jedna z największych organizacji biegowych na Podkarpaciu. Zrzesza ona pasjonatów biegania o różnym stopniu zaawansowania, którzy spotykają się na wspólnych treningach, zawodach oraz wydarzeniach towarzyszących.

Działalność klubu skupia się przede wszystkim na popularyzacji biegania oraz promocji zdrowego stylu życia. Przemyski Klub Biegacza organizuje liczne imprezy biegowe, w tym maratony, półmaratony, biegi na orientację, a także spotkania integracyjne dla swoich członków. Łączymy siły i działamy w duchu filozofii #ARŁAMOVE

Więcej informacji: www.arlamow.pl


Podziel się
Oceń

Komentarze