Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Dwa złote medale i brąz judoków Millenium AKRO Rzeszów

Bardzo dobrze spisali się judocy i judoczki Millenium AKRO Rzeszów na Międzynarodowym Turnieju Nadziei Olimpijskich Młodzików o Puchar Prezesa PZJ w Opolu zdobywając dwa złote medale i brąz!
  • Źródło: Trenerzy Piotr i Norbert Majcher

Źródło: Trenerzy Piotr i Norbert Majcher

Złoto wywalczyli: Lena Kuzia do 57 kg oraz Ignacy Dziepak do 66 kg zaś z brązowy krążek zdobył Antoni Berkowicz do 46 kg! W czołówce na siódmym miejscu po niezłych walkach znaleźli się również Nathan Majka do 60 kg oraz Hubert Jakubowski do 42 kg.

Millenium AKRO Rzeszów w klasyfikacji ogólnej w kat. U15 i U16 uplasowało się na piątym miejscu a w turnieju wystartowało blisko tysiąc uczestników ze stu pięćdziesięciu dwóch klubów z Polski oraz reprezentacje: Czech, Węgier i Słowacji. Warto jeszcze dodać że do szerokiej reprezentacji Polski na ten turniej zostali powołani przed zawodami Ignacy i Lena a ich złote medale świadczą iż słusznie trener reprezentacji postawił na tę dwójkę!