Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Dachowanie busa na A4 koło Rzeszowa. Dwie osoby nie żyją

Trwa akcja ratunkowa. Dwie osoby zginęły w wypadku na A4 koło Rzeszowa. Bus, przewożący kilkanaście osób niepełnosprawnych, dachował po zderzeniu z osobówką.
Dachowanie busa na A4 koło Rzeszowa. Dwie osoby nie żyją

Autor: Czytelnik Rzeszów-Info

Wstrząsające wydarzenie miało miejsce na autostradzie A4, niedaleko Rudnej Małej, nieopodal Rzeszowa w piątek rano, 22 września. Tam doszło do potężnego wypadku, w którym brały udział bus oraz BMW, niestety, są osoby poszkodowane.

Policję o zdarzeniu poinformowano o godzinie 8:36. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca iveco daily podróżujący prawym pasem autostrady A4 w kierunku Korczowej, podczas próby zmiany pasa na lewy, nie udzielił pierwszeństwa kierowcy BMW, który poruszał się tym pasem.

W wyniku zderzenia obu pojazdów, bus, w którym znajdowało się 15 osób (w tym 14 pasażerów), przewrócił się. Niestety, w wypadku śmierć poniosły dwie osoby podróżujące iveco – jak dodaje asp. Andrzej Stebnicki, rzecznik rzeszowskiej policji. Na szczęście kierowcy BMW nic poważnego się nie stało.

Pozostałym pasażerom udzielana jest teraz pomoc, a na miejsce tragedii wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów