Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:00
RZESZÓW INFO
Reklama

Podkarpacie

Wojewoda Teresa Kubas-Hul stawia na rozwój samorządów. Jarosław już korzysta.
Wojewoda Teresa Kubas-Hul stawia na rozwój samorządów. Jarosław już korzysta.

Pozyskiwanie pieniędzy dla Podkarpacia oraz umacnianie lokalnych samorządów to główne cele przyświecające Teresie Kubas-Hul, wojewodzie podkarpackiemu. Dzięki znakomitej współpracy z rządem udaje się je z powodzeniem realizować, o czym przekonują się właśnie mieszkańcy kolejnych miejscowości.

30.05.2024 16:33
Wojewoda Teresa Kubas-Hul stawia na rozwój samorządów. Sanok już korzysta.
Wojewoda Teresa Kubas-Hul stawia na rozwój samorządów. Sanok już korzysta.

Pozyskiwanie pieniędzy dla Podkarpacia oraz umacnianie lokalnych samorządów to główne cele przyświecające Teresie Kubas-Hul, wojewodzie podkarpackiemu. Dzięki znakomitej współpracy z rządem udaje się je z powodzeniem realizować, o czym przekonują się właśnie mieszkańcy kolejnych miejscowości.

29.05.2024 14:33
Wojewoda Teresa Kubas-Hul stawia na rozwój samorządów. Tarnobrzeg już korzysta.
Wojewoda Teresa Kubas-Hul stawia na rozwój samorządów. Tarnobrzeg już korzysta.

Pozyskiwanie pieniędzy dla Podkarpacia oraz umacnianie lokalnych samorządów to główne cele przyświecające Teresie Kubas-Hul, wojewodzie podkarpackiemu. Dzięki znakomitej współpracy z rządem udaje się je z powodzeniem realizować, o czym przekonują się właśnie mieszkańcy kolejnych miejscowości.

28.05.2024 12:31
Wojewoda Teresa Kubas-Hul stawia na rozwój samorządów. Mielec już korzysta.
Wojewoda Teresa Kubas-Hul stawia na rozwój samorządów. Mielec już korzysta.

Pozyskiwanie pieniędzy dla Podkarpacia oraz umacnianie lokalnych samorządów to główne cele przyświecające Teresie Kubas-Hul, wojewodzie podkarpackiemu. Dzięki znakomitej współpracy z rządem udaje się je z powodzeniem realizować, o czym przekonują się właśnie mieszkańcy kolejnych miejscowości.

27.05.2024 14:29
Wojewoda Teresa Kubas-Hul stawia na rozwój samorządów. Przemyśl już korzysta.
Wojewoda Teresa Kubas-Hul stawia na rozwój samorządów. Przemyśl już korzysta.

Pozyskiwanie pieniędzy dla Podkarpacia oraz umacnianie lokalnych samorządów to główne cele przyświecające Teresie Kubas-Hul, wojewodzie podkarpackiemu. Dzięki znakomitej współpracy z rządem udaje się je z powodzeniem realizować, o czym przekonują się właśnie mieszkańcy kolejnych miejscowości.

27.05.2024 13:54
Reklama