Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Wielka walka o pas mistrza świata w boksie – przygotowania Łukasza Różańskiego w obiektywie Łukasza Roga.

W ubiegłym roku, 22 kwietnia, wielką życiową szansę wykorzystał Łukasz Różański, który w pierwszej rundzie znokautował Alena Babicia podczas gali Mistrzostw Świata w Rzeszowie. Ten ogromny sukces zawdzięcza swojej determinacji i świetnemu przygotowaniu technicznemu. Cios dla przeciwnika zapewnił mu mistrzostwo świata prestiżowej federacji WBC w kategorii briger (waga do 101,6 kg).
Wielka walka o pas mistrza świata w boksie – przygotowania Łukasza Różańskiego w obiektywie Łukasza Roga.

Źródło: Media Manager - Karolina Majdan-Solecka

Rzadko możemy pochwalić się tego typu sukcesem pięściarzy w Polsce, gdyż do tej pory w kraju podobne osiągnięcie miało jedynie czterech rodaków światowej już klasy.

 

Treningi Mistrza

Przygotowania Mistrza Świata do 16. starcia czujnym okiem rejestruje Łukasz Róg, rzeszowski reżyser, na którego film „Rage of Stars" z niecierpliwością czekamy. Zapraszamy do obejrzenia tychże relacji z treningów Łukasza Różańskiego, który już w piątek – 24.05.2024 bronić będzie pasa podczas gali KnockOut Boxing Night 35 na Hali Podpromie w Rzeszowie.

https://youtu.be/LzR_qFwpfNc?si=MHTI70yYsxALCkBT

Rywalem rzeszowianina będzie Lawrence Okolie - były mistrz świata wagi junior ciężkiej. Pas stracił po porażce z Chrisem Billamem-Smithem. Jest to jednak potężny rywal. Pochodzący z Wielkiej Brytanii Okolie pokonał Igora Jakubowskiego na igrzyskach w Rio de Janeiro. Wygrywał też wiele walk z pięściarzami z Polski. Czy Łukasz Różański obroni tytuł mistrza i przerwie pasmo niepowodzeń Polaków w walce z Okolie? Na to liczymy!

 

KnockOut Boxing Night 35 w TV.

Walka Wieczoru będzie transmitowana Telewizji Polskiej nie tylko na TVP1, ale i na TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, smart TV i hbbTV, na których to można będzie zobaczyć pozostałą część Gali.

Gala: 24.05.2024 (piątek)

Godzina: 19:30

Transmisja: TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV, HbbTV,

Transmisja Walki Wieczoru również od 22:45 w TVP 1

Komentatorzy: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

Prowadząca: Sylwia Dekiert

Reporter: Aleksandra Pika

Goście/eksperci: Maciej Miszkiń


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów