Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Fijołek wygrywa ze Strojnym w Sądzie! Prawda zawsze się obroni!

Jest postanowienie Sądu Okręgowego w Rzeszowie w sprawie z wniosku w trybie wyborczym skierowanym przez KW Razem dla Rzeszowa Jacka Strojnego przeciwko Konradowi Fijołkowi i Tomaszowi Kamińskiemu. Sąd Okręgowy w Rzeszowie odnosząc się do wypowiedzi Konrada Fijołka jednoznacznie stwierdził że żadna z jego wypowiedzi nie zawiera sformułowań, które uznać można za przekazanie nieprawdziwych informacji. Innymi słowy wszystkie zarzuty KW Razem dla Rzeszowa Jacka Strojnego kierowane wobec Konrada Fijołka zostały oddalone! WSZYSTKIE!
Fijołek wygrywa ze Strojnym w Sądzie! Prawda zawsze się obroni!

Źródło: Facebook

Jacek Strojny i jego ludzie z KW Razem dla Rzeszowa zaatakowali nie tylko Prezydenta Miasta Rzeszowa, ale również Tomasza Kamińskiego - Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Rzeszowa żądając:

1. zakazu rozpowszechniania przez Tomasza Kamińskiego informacji, iż: 

a) Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa oraz Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa był i jest związany z jakąkolwiek partią polityczną, w tym z partią PiS. 

WNIOSEK ODDALONY PRZEZ SĄD  

Kamiński- Strojny 1/0

b) Kandydaci Stowarzyszenia Razem dla Rzeszowa lub Komitetu Wyborczego Razem dla Rzeszowa poprzez aktywne działania wspierali inne partie polityczne, w tym partię PiS, lub kandydatów innych partii politycznych. 

WNIOSEK ODDALONY PRZEZ SĄD 

Kamiński- Strojny 2/0

c) Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa oraz Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa ma związek z jakimkolwiek oszustwem, a w szczególności oszustwem wyborczym. 

WNIOSEK ODDALONY PRZEZ SĄD 

Kamiński- Strojny 3/0

2) nakazanie sprostowania przez Pana Tomasza Kamińskiego informacji jakoby: 

a) pod logiem Stowarzyszenia Razem dla Rzeszowa ukryta była 

działalność polityczna partii politycznych, w tym PiS. 

WNIOSEK ODDALONY PRZEZ SĄD 

Kamiński- Strojny 4/0

b) osoby kandydujące z list Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa wspierały kandydatkę PiS Ewę Leniart w wyborach w roku 2021. 

WNIOSEK ODDALONY PRZEZ SĄD 

Kamiński- Strojny 5/0

c) pani Elżbieta Niedzielska, jako liderka Stowarzyszenia Razem dla Rzeszowa, uczestniczyła w otwartym wieczorze wyborczym Pani Ewy Leniart w roku 2021, w sytuacji gdy Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa zostało zarejestrowane w roku 2023. 

WNIOSEK ODDALONY PRZEZ SĄD 

Kamiński- Strojny 6/0

d) Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa dopuściło się jakiegokolwiek oszustwa. 

WNIOSEK ODDALONY PRZEZ SĄD

Kamiński- Strojny 7/0

e) iż ruch Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa powstało w inicjatywy bądź przy aktywnej współpracy,,Nowin Rzeszowskich". 

WNIOSEK ODDALONY PRZEZ SĄD 

Kamiński- Strojny 8/0

f) iż kandydaci KW Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa startowali wcześniej,,z PiSu." 

UTRZYMANY PRZEZ SĄD

Kamiński- Strojny 9/1

Pan Tomasz Kamiński musi doprecyzować które osoby nie startowały z PIS i zapłacić 1000 zł na rzecz Fundacji Batorego 

g) iż Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa jest jest organizacją ,,pseudopolityczną" stworzoną po to, aby oszukać mieszkańców Rzeszowa. 

WNIOSEK ODDALONY PRZEZ SĄD 

Kamiński- Strojny 10/1

Przypomnijmy o co poszło. W dniu 26 marca 2024 r. pod siedzibą rzeszowskich Nowin odbyła się konferencja prasowa, której uczestnikami był Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek, Wojewoda Podkarpacka Teresa Kubas-Hul, Radni Rozwoju Rzeszowa, kandydaci do Rady Miasta Rzeszowa, przedstawiciele partii politycznych – Platformy Obywatelskiej, Nowej Lewicy, Polski 2050, aktywiści miejscy czyli cały popierający Fijołka Rzeszów. W gronie tym zabrakło jedynie Adama Dziedzica ze Świlczy, który ze swoją “ trzecią drogą” nie wziął udziału w konferencji i od dawna rozbija zwycięską koalicję z poprzednich wyborów prezydenckich w Rzeszowie. Wszystko to w związku ze zwolnieniem redaktora naczelnego rzeszowskich „Nowin” Arkadiusza Rogowskiego, który zaczął kierować dziennikiem od kiedy Orlen kupił Polskę Press. W tym czasie gazeta została skrajnie upolityczniona, a z pracy odeszło wielu dziennikarzy. Zjednoczona opozycja świętowała powrót normalności do rzeszowskiej gazety wskazując jednocześnie związki Jacka Strojnego i KW Razem dla Rzeszowa z PIS.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów