Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

„Spacer po duszy”: wieczór poetycki Sary Muzi

Z przyjemnością zapraszamy na spotkanie z Sarą Muzią - utalentowaną poetką, która podzieli się swoją pasją i refleksjami podczas wieczoru poezji. Sara, urodzona w malowniczym Brzozowie w 1992 roku, to absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego, która od lat z fascynacją eksploruje świat słowa i wyobraźni.
  • Źródło: WiMBP w Rzeszowie
„Spacer po duszy”: wieczór poetycki Sary Muzi

Źródło: WiMBP w Rzeszowie

Jako członek Rzeszowskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Rzeszowie oraz Brzozowskiego Uniwersytetu Ludowego, Sara angażuje się w działalność kulturalną regionu, pełniąc funkcję kierownika sekcji plastycznej w RSTK Rzeszów oraz pracując w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tyczynie. 

Choć Sara swoje wiersze zaczynała publikować w lokalnej gazecie „Wiadomości Brzozowskie”, to dzisiaj jej twórczość przekracza granice miasteczka, docierając do serc czytelników z różnych zakątków. Jej wiersze, pełne głębokich emocji i refleksji nad ludzkim bytem, to nie tylko forma artystyczna, lecz także osobista podróż autorki przez labirynt ludzkich uczuć i doświadczeń.

Sara Muzia to nie tylko poetka – to także pasjonatka psychologii i neurobiologii, nieustannie poszukująca odpowiedzi na pytania dotyczące ludzkiej psychiki i duchowego rozwoju. Pisanie od zawsze było dla niej nie tylko sposobem na wyrażenie siebie, ale również narzędziem do zgłębiania tajemnic ludzkiej duszy i otaczającego nas świata.

Zapraszamy wszystkich miłośników poezji oraz tych, którzy pragną odkrywać piękno słowa i emocji, na niezwykłe spotkanie z Sarą Muzią już 20 lutego 2024 roku o godzinie 17.00, w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie - Filia nr 6, mieszczącej się przy ulicy Podwisłocze 6.

To będzie wieczór pełen inspiracji i głębokich refleksji – nie może Was zabraknąć!

Wstęp wolny!


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów