Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Karambol na al. Rejtana. Toyota wpadła w 3 pieszych i 4 samochody osobowe. Rannych zostało wiele osób

Po godzinie 18:00 na al. Rejtana w Rzeszowie, doszło do poważnego wypadku. Wzięło w nim udział łącznie 5 rozbitych pojazdów oraz 3 pieszych. 40-letnia kobieta prowadząca Toyotę, straciła kontrolę nad pojazdem wpadając w pieszych, a następnie w inne samochody. Kilka osób trafiło do szpitala.
Karambol na al. Rejtana. Toyota wpadła w 3 pieszych i 4 samochody osobowe. Rannych zostało wiele osób

Źródło: Pixabay

Po godzinie 18:00 w Rzeszowie na al. Rejtana doszło do poważnego wypadku. W miejscu skrzyżowania z ul. Paderewskiego, samochód prowadzony przez kobietę nagle wypadł z drogi, wjeżdżając przy tym w 3 osoby idące chodnikiem. Jedna z nich trafiła do szpitala, a pozostałe otrzymały wsparcie medyczne na miejscu. Chwilę później pojazd powrócił znów na jezdnię, wpadając tym razem w inne samochody. Były to Toyota, Nissan, BMW i Audi, przez co doszło do rozbicia łącznie pięciu pojazdów.

Póki co nie znane są okoliczności dojścia do wypadku. Na chwilę obecną wiadomo, że po za jednym pieszym, jeszcze trzy osoby trafiły do szpitala na wskutek obrażeń. Byli to kierowcy biorący udział w zderzeniu.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo zaś, że przyczyną wypadku był najprawdopodobniej wystrzał opony w samochodzie, który sprawił że kobieta nie mogła opanować pojazdu doprowadzając do następującego zdarzenia. 

Policja informuje że przemieszczanie się od skrzyżowania Powstańców Warszawy-Rejtana- Sikorskiego do ulicy Paderewskiego jest obecnie nie możliwe. Należy kierować się na objazdy, ruchem zaś kierują policjanci. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów