Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Z Rzeszowa prosto na Sri Lankę! Oferta dostępna już od 25 grudnia!

Biuro podróży Join Up! od 25 grudnia 2023 r. wprowadza ofertę przelotów z portu lotniczego Rzeszów-Jasionka na Sri Lankę.
Z Rzeszowa prosto na Sri Lankę! Oferta dostępna już od 25 grudnia!

Źródło: freepik.com

– To obecnie najbardziej egzotyczna, transkontynentalna trasa czarterowa oferowana z naszego lotniska – komentuje Adam Hamryszczak, Prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Czarterowe loty realizowane będą liniami SkyUp Airlines posiadającymi w swojej flocie Boeingi 737 oraz 737 MAX. Szacunkowy czas podróży to 11 godzin i 15 minut, a docelowym potem lotniczym będzie, położone na południu wyspy, lotnisko Mattala Rajapaksa.

Na ten moment zaplanowano 11 rotacji samolotu, w poniedziałki i czwartki co półtora tygodnia, do 8 kwietnia włącznie. Pasażerowie mogą wybrać opcje pobytu na 10 dni lub trzy tygodnie. Oferty dostępne są na stronie joinup.pl

Wyspa na Oceanie Indyjskim słynie z urokliwych pozostałości po starożytnej cywilizacji, złotych plaż, plantacji herbaty, kauczuku czy palmy kokosowej. Natomiast architektura kolonialna z czasów, gdy rządzili tu Portugalczycy, Holendrzy i Anglicy, zachwyca przybyszy.

– Mieszkańcy Podkarpacia i sąsiednich regionów chcą także w sezonie zimowym bezpośrednio z Rzeszowa latać na urlop do odległych ciepłych destynacji. Mam nadzieję, że Join Up! oraz inni touroperatorzy będą rozwijać tego typu ofertę w kolejnych sezonach – podsumował prezes Adam Hamryszczak.

W zimowej ofercie są też loty czarterowe do egipskich kurortów - Hurghady. Marsa Alam i Sharm El Sheikh - organizowane we współpracy z biurami podróży Anex, Coral Travel i JoinUp!

Wśród 10 połączeń regularnych na pierwszy plan wybijają się połączenia do Włoch - PLL LOT do Mediolanu oraz Wizz Air do Rzymu. Embraery narodowego przewoźnika na krajowej trasie do Warszawy będą kursować aż 28 razy w tygodniu, zaś kolejnym hubem jest Monachium, dokąd codziennie nadal latać będą Bombardiery Lufthansy. Sześć obsłuży zaś Ryanair, który swoje Boeingi wysyła do Londynu (Stansted i Luton), Manchesteru, Bristolu oraz East Midlands w Wielkiej Brytanii oraz do Dublina (Irlandia).


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów