Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Nowy sponsor tytularny Sokoła! Muszynianka Domelo Sokół Łańcut!

Nowym sponsorem tytularnym klubu Sokół Łańcut została firma Muszynianka! Zawarta współpraca zakłada, że od dzisiaj oficjalna nazwa klubu zespołu to Muszynianka Domelo Sokół Łańcut.
Nowy sponsor tytularny Sokoła! Muszynianka Domelo Sokół Łańcut!

Źródło: Domelo Sokół Łańcut

- Jesteśmy niezmiernie uradowani faktem, że Muszynianka - firma z ogromną tradycją, doświadczeniem i historią w sporcie zaufała Sokołowi i wierzy w naszą wizję klubu. Ta współpraca przyniesie wymierne korzyści dla naszego partnera, jak i dla naszego klubu. Liczymy, że podpisana umowa będzie początkiem wieloletniej współpracy - powiedział Bartłomiej Detkiewicz, prezes Muszynianka Domelo Sokół Łańcut.

Muszynianka to firma z ogromną tradycją, która rozpoczęła się już w 1951 roku, kiedy to powstała Spółdzielnia Muszynianka zajmująca się usługami szewskimi, pamiątkami, usługami dziewiarskimi, fotograficznymi, drukarskimi a nawet fryzjerskimi. Wraz z duchem czasu Spółdzielnia zajęła się produkcją masarską, a w latach '70 rozpoczęto produkcje wody. Gdy w 1997 roku spółdzielnia Muszynianka zakupiła włoską linię do rozlewania wody mineralnej w butelkach jednorazowych 1.5L PET, rozpoczął się złoty okres firmy. Od tamtej pory Muszynianka jest dostępna na półkach sklepowych całej Polski, a woda którą produkują jest uznawana za jedną z najlepszych w naszym kraju i za granicą.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów