Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Remont w przedszkolu na Hoffmanowej. Będzie cieplej i ładniej

Przedszkole Publiczne nr 23 to kolejna placówka edukacyjna w Rzeszowie, która jest w trakcie remontu. Budynek jest aktualnie docieplany, dostanie także nową elewację.
  • Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa
Remont w przedszkolu na Hoffmanowej. Będzie cieplej i ładniej

Przedszkole Publiczne nr 23 mieście się w budynku przy ul. Hoffmanowej. Uczęszcza do niego 125 przedszkolaków podzielonych na pięć grup. Remont, który rozpoczął się w maju jest zaawansowany w około 65 procentach.   

Zakres robót obejmował termomodernizację budynku wraz z modernizacją kanalizacji deszczowej,  wymianą części stolarki drzwiowej i okiennej oraz wymianą instalacji centralnego ogrzewania.

Autor: Marcin Piecyk, Urząd Miasta Rzeszowa

- Instalacja centralnego ogrzewania została już wymieniona. Nowa posiada regulatory, dzięki którym możemy decydować o tym, jaka temperatura panuje w budynku. Pozwoli to zapewnić dzieciom jeszcze bardziej komfortowe warunki – mówi Elżbieta Orzech, dyrektor Przedszkola Publicznego nr 23 w Rzeszowie.

 Aktualnie trwają roboty związane z dociepleniem ścian budynku. Wcześniej zostało wykonane docieplenie dachu i części fundamentów. Odnowiono także schody.

- Remont zwieńczy wykonanie nowej elewacji zewnętrznej. Ściany będą kolorowe, przyjazne dzieciom – mówi dyrektor Elżbieta Orzech. 

Projekt jest dofinansowany z programu Polski Ład.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów