Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Andrzejkowy wieczór warto spędzić w Rzeszowskich Piwnicach.

26 listopada o godzinie 19:00 odbędzie się tam koncert Valentiny Maslowskiej- wokalistki, trenera wokalnego, autorki tekstów oraz kompozytorki.
  • Źródło: Estrada Rzeszowska
Andrzejkowy wieczór warto spędzić w Rzeszowskich Piwnicach.

Źródło: Estrada Rzeszowska

Valentina Maslovska, absolwentka kierunku jazz i muzyka rozrywkowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, występowała na scenie razem z Olgą Szomańską, Brianem Fentressem, Bovską, Natalią Kukulską, Beatą Kozidrak. Jest uczestniczką wielu szkoleń poświęconych pedagogice wokalnej, między innymi zorganizowanych przez Stowarzyszenie Wokalistów MIX.

 

Valentina jest laureatką wielu konkursów i festiwali, takich jak DINO TOP oraz Cała Jaskrawość. Zdobyła I wyróżnienie w programie Szansa na sukces 2021. W 2022 roku była wokalistką zespołu Midsommar, z którym pojawiła się na jednym z najważniejszych festiwali muzyki alternatywnej OFF Festival, Sounddrive oraz Great September. Liderka jazzowej formacji VM BAND, a także projektu autorskiego V A L E N T I N A.

 

Projekt V A L E N T I N A został założony w 2020 roku przez Valentynę Maslovską, a także jej przyjaciół poznanych na studiach. W obecnym składzie zespołu znajduje się: Paweł Jarosiński, Mateusz Garbacz, Nikodem Ziółkowski, Arkadiusz Rozmus oraz Damian Sąsiadek. W 2022 okazał się ich pierwszy singiel Płaszcz, zapowiadający płytę "V A L E N T I N A vol.1 Początki”. Także w tym roku projekt wygrał konkurs #free20 zorganizowany przez Estradę Rzeszowską. Dzięki dofinansowaniu miasta Rzeszów udało się wytłoczyć długogrającą płytę, na której znajduje się 9 utworów + 2 bonus tracki. Projekt pojawił się na takich festiwalach jak Europejski Stadion Kultury, DINO TOP Festiwal, a także w Filharmonii Podkarpackiej. Single z wydanej płyty pojawiły się w takich rozgłośniach radiowych jak Radio 357, Radio Czwórka, Polskie Radio Rzeszów, Polskie Radio Kraków. W 2023 dzięki dofinansowaniu miasta Rzeszów krążek został wytłoczony i obecnie jest dostępny w opcji pre-order.

 

Bilety na koncert można kupić stacjonarnie w Rzeszowskich Piwnicach oraz online: https://tiny.pl/cjnvs. W cenie biletu na uczestników czeka lampka wina. Współorganizatorem koncertu jest Estrada Rzeszowska. 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów