Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

POŻEGNANIE WAKACJI I BACK TO SCHOOL W MILLENIUM HALL

Wakacje dobiegają końca i wielkimi krokami zbliża się powrót do szkoły. Czas pożegnać wakacje i przygotować się do nowego roku szkolnego.
POŻEGNANIE WAKACJI I BACK TO SCHOOL W MILLENIUM HALL
Źródło: Centrum Kulturalno - Handlowe Millenium Hall

Pożegnanie Wakacji 26 i 27 sierpnia w Millenium Hall w stylu Barbie, specjalna strefa Barbie & Kena, konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą lalki Barbie, różowa strefa beauty, kącik łasucha w różowych barwach. Nie zabraknie też animacji, konkursów i quizów z nagrodami, gier, zmagań sportowych. Będzie plac zabaw, warsztaty kreatywne, gry terenowe oraz specjalna strefa wielkoformatowych gier planszowych.

Dzięki Caritas Diecezji Rzeszowskiej w dniu 26 sierpnia podczas Pożegnania Wakacji w Millenium Hall odbędzie się finał akcji charytatywnej "Tornister pełen uśmiechów". Celem akcji jest wsparcie dzieci z ubogich rodzin w zakupie wyprawki szkolnej;
Pożegnanie Wakacji 26 i 27 sierpnia w godzinach od 11 do 19 na Skwerze oraz w strefie obok Pizza Hut.

Back to School - kiermasz zajęć pozalekcyjnych 2 września w godzinach od 12 do 18, w strefie obok Pizza Hut, zaprezentują się placówki z ofertą zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży. Szkoły językowe, sportowe, muzyczne, tańca i inne. Oprócz stoisk wystawienniczych przygotowane zostaną warsztaty, lekcje próbne, konkursy z nagrodami oraz animacje. W strefie malucha najmłodsze dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawach i grach edukacyjnych pod opieką animatorów.
Szkolna akcja rabatowa to idealna okazja do kupienia wyprawki szkolnej w promocyjnych cenach. 

2 września w Millenium Hall podczas szkolnej akcji rabatowej specjalne rabaty na plecaki, przybory szkolne, akcesoria, ubrania i obuwie dla dzieci i młodzieży.

Back to School 2 września w godzinach 12 do 18 w strefie obok Pizza Hut.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów