Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Już za tydzień premiera filmu „Ostatni $lad” w kinie Zorza

Już za tydzień premiera filmu „Ostatni $lad” w kinie Zorza
V3
Ostatni $lad”, którego premiera odbędzie się 27 listopada, to film grupy Solo Team Productions z Rzeszowa. Jest to grupa złożona z uczniów szkół średnich i studentów. Opiekunem grupy jest Adam Bukowiński.

„Ostatni $lad” to film o hakerze Ca$h, który chce zdobyć fortunę na popularnych w Cossaverze wyścigach hulajnóg. Tworzy drużynę, która początkowo odnosi sukcesy. Z czasem chciwość członków zespołu doprowadza ich do starcia, z rządzą w mieście megakorporacją. Od tego momentu bohaterowie muszą zmagać się z czymś więcej niż tylko przeciwnikami na torze wyścigowym.

Sceny do filmu powstawały od lipca do września 2021 roku, czyli przez całe wakacje. Jak mówią twórcy filmu, powstał „od zera”, głównie był finansowany przez samych twórców przy pomocy zrzutka.pl. Praktycznie żadna z osób, które pracowały przy filmie, nie miały doświadczenia w produkcji filmów. Te zbierali na bieżąco, pracując przy tej produkcji. Z czasem jednak projekt zdobył liczną grupę fanów i tworzenie go weszło na wyższy poziom.

Za nim rozpoczęto kręcenie scen do filmu, przez wiele miesięcy powstawał scenariusz, przygotowywany był plan zdjęciowy, a także rekrutowano aktorów. Po obróbce i montażu efekty pracy grupy filmowej będzie można obejrzeć 27 listopada w kinie Zorza o godzinie 18:00. 

 

V3

V3

wydarzenie bez linków

wydarzenie bez linków


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów