Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Trwa 10. tydzień funkcjonowania świetlicy „Przyjdź i odpocznij. Nauka, relaks, zabawa”

Trwa 10. tydzień funkcjonowania świetlicy „Przyjdź i odpocznij. Nauka, relaks, zabawa”
ŚWIETLICA UKRAINA — TYDZIEŃ 10 PL-1
Działająca przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie świetlica pn. „Przyjdź i odpocznij. Nauka, relaks, zabawa” rozpoczęła 10. tydzień funkcjonowania. Kursy języka polskiego, porady prawne i psychologiczne oraz zajęcia plastyczne – to wybrane propozycje na najbliższy tydzień działalności świetlicy.

Od wtorku do piątku spotkania świetlicowe rozpoczynać będzie kurs języka polskiego. Każdego dnia dla dzieci (nie biorących udziału w zajęciach językowych) została przewidziana inna atrakcja np. kino, plac zabaw czy zajęcia plastyczne. Po zakończeniu pierwszego bloku zajęć zostanie wydany ciepły posiłek dla naszych gości.

Nowością w działalności świetlicy będą zajęcia ze studentami filologii angielskiej w ramach klubu dyskusyjnego „Speaking Club”. Dzieci, młodzież i dorośli będą mieli okazję do porozmawiania w języku polskim lub angielskim na jeden z wybranych tematów. Dodatkowo dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy zajęcia plastyczne z ArtHUB, w trakcie których np. we wtorek zrobią oni – zgodnie z ukraińską tradycją – ptaszki z ciasta.

W tym tygodniu dorośli po raz kolejny będą mogli zadać nurtujące pytania w trakcie spotkania z prawnikiem oraz porozmawiać z psychologiem. We wtorek i piątek zostanie uruchomiony punt informacji – każdy zainteresowany dowie się np. jak złożyć wniosek o nr PESEL albo zarejestrować się na trzytygodniowy kurs języka polskiego.Informacja i grafika: WSIiZ

ŚWIETLICA UKRAINA — TYDZIEŃ 10 UA-1
ŚWIETLICA UKRAINA — TYDZIEŃ 10 UA-1


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów