Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 10:54
RZESZÓW INFO
Reklama

Artykuły

Bili, grozili nożem i okradli 32-latka – sprawcy w rękach policji
Bili, grozili nożem i okradli 32-latka – sprawcy w rękach policji
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności rozboju, do którego doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Małopolskiej. Sprawcy zaatakowali 32-letniego mężczyznę, grozili mu nożem, a następnie okradli. Wszyscy podejrzani zostali już zatrzymani i trafili do aresztu. 15.04.2026 10:52    1
Hakerzy kontra wodociągi? Gmina Świlcza inwestuje miliony, by chronić dostęp do wody
Hakerzy kontra wodociągi? Gmina Świlcza inwestuje miliony, by chronić dostęp do wody
W gminie Świlcza rozpoczyna się realizacja ważnego projektu z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego. Inicjatywa pod nazwą „Cyberbezpieczne wodociągi w Gminie Świlcza” ma na celu kompleksowe zabezpieczenie systemów odpowiedzialnych za dostawy wody i odbiór ścieków przed rosnącymi zagrożeniami w cyberprzestrzeni. 15.04.2026 10:17    1
Pijany obywatel Ukrainy dachował – szybki wyrok i deportacja
Pijany obywatel Ukrainy dachował – szybki wyrok i deportacja
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło 11 kwietnia około godziny 8 rano na ulicy Kubita w Głowience. 23-letni obywatel Ukrainy, prowadząc samochód marki Ford, stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi. Auto uderzyło w barierę energochłonną oraz słupki drogowe, po czym dachowało. 15.04.2026 07:50    1
Fałszywy „pracownik banku” uderzył ponownie! Mężczyzna stracił ponad 19 tysięcy złotych
Fałszywy „pracownik banku” uderzył ponownie! Mężczyzna stracił ponad 19 tysięcy złotych
Ponad 19 tysięcy złotych stracił mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego po rozmowie z oszustem podszywającym się pod pracownika banku. Przestępca wykorzystał manipulację i presję czasu, przekonując mężczyznę, że jego konto jest zagrożone. 14.04.2026 13:57    1
Wielkie sprzątanie brzegów Wisłoka. Rzeszowscy społecznicy ruszają do akcji w ramach Operacji Czysta Rzeka
Wielkie sprzątanie brzegów Wisłoka. Rzeszowscy społecznicy ruszają do akcji w ramach Operacji Czysta Rzeka
Już w najbliższy weekend Rzeszowianie ponownie zjednoczą siły, aby zadbać o lokalne środowisko. W ramach ogólnopolskiej inicjatywy Operacja Czysta Rzeka, w stolicy Podkarpacia odbędą się dwie duże akcje sprzątania brzegów Wisłoka i okolicznych terenów zielonych. To część rekordowej edycji wydarzenia, które w tym roku zmobilizowało już ponad 30 tysięcy osób w całym kraju. 14.04.2026 12:22    1
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jewremi Treść komentarza: a plażu dla naturystów tam budiet ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Oddalone od Rzeszowa o 20 km. Lazurowe Wybrzeże startuje w piątek Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: stalowy Treść komentarza: Niestety, polacy to bydło. Od wieków to samo. Tak wiele nienawiści jest w tym społeczeństwie, że budzi to we mnie obrzydzenie i strach. Wstyd mi za mój kraj. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 09:21 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama