Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 11:51
RZESZÓW INFO
Reklama

Artykuły

Ruszyły zgłoszenia do Konkursu IDOL na Podkarpaciu. Doceniani są ci, którzy zmieniają świat na bardziej dostępny
Ruszyły zgłoszenia do Konkursu IDOL na Podkarpaciu. Doceniani są ci, którzy zmieniają świat na bardziej dostępny
Do 26 kwietnia 2026 roku można zgłaszać kandydatów do regionalnego etapu Konkursu IDOL w województwie podkarpackim. To prestiżowe wyróżnienie trafia do osób, instytucji, firm oraz mediów, które swoją działalnością w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy jakości życia osób niewidomych i słabowidzących. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem. 14.04.2026 08:43
Zmarł Tadeusz Inglot – twórca Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Rzeszowie
Zmarł Tadeusz Inglot – twórca Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Rzeszowie
Tadeusz Inglot zmarł 12 kwietnia 2026 roku w wieku 86 lat. Był postacią wyjątkową dla wielu pokoleń mieszkańców regionu – nie tylko jako muzyk, ale przede wszystkim jako nauczyciel i mentor młodych talentów. Wiadomość o odejściu Tadeusza Inglota przekazała jego córka – Katarzyna. 14.04.2026 07:52    2
Powstanie Centrum ElektroEkologii w Rzeszowie
Powstanie Centrum ElektroEkologii w Rzeszowie
W Rzeszowie powstanie filia ogólnopolskiego Centrum ElektroEkologii – nowoczesnej przestrzeni edukacyjnej, w której młodzi ludzie będą zdobywać praktyczną wiedzę o elektroodpadach i gospodarce obiegu zamkniętego. Wartość projektu przekracza 5 mln zł, a jego realizacja potrwa do końca 2028 roku. Umowę w tej sprawie podpisano w poniedziałek w rzeszowskim Ratuszu. W przedsięwzięciu uczestniczy pięciu partnerów: ElektroEko S.A., UNEP/GRID-Warszawa, Samsung, Miasto Rzeszów oraz Neweconomy Sp. z o.o. 13.04.2026 16:56
Międzynarodowa wizyta w Gminie Świlcza – uczniowie z Chorwacji z wizytą w Rudnej Wielkiej
Międzynarodowa wizyta w Gminie Świlcza – uczniowie z Chorwacji z wizytą w Rudnej Wielkiej
W Gminie Świlcza gościli wyjątkowi odwiedzający – grupa 10 uczniów wraz z nauczycielami z chorwackiej miejscowości Nustar. Wizyta odbyła się w ramach programu Erasmus+, który od lat wspiera międzynarodową współpracę szkół oraz wymianę doświadczeń edukacyjnych w Europie. 13.04.2026 15:16
Wypadek na A4 w rejonie Chłopic. Zablokowana droga w kierunku Rzeszowa
Wypadek na A4 w rejonie Chłopic. Zablokowana droga w kierunku Rzeszowa
Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek, 13 kwietnia około godziny 14:20 na autostradzie A4, na odcinku pomiędzy węzłami Jarosław Wschód a Przemyśl. Zdarzenie miało miejsce w rejonie miejscowości Chłopice, na jezdni w kierunku Rzeszowa. 13.04.2026 14:35    1
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jewremi Treść komentarza: a plażu dla naturystów tam budiet ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Oddalone od Rzeszowa o 20 km. Lazurowe Wybrzeże startuje w piątek Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: stalowy Treść komentarza: Niestety, polacy to bydło. Od wieków to samo. Tak wiele nienawiści jest w tym społeczeństwie, że budzi to we mnie obrzydzenie i strach. Wstyd mi za mój kraj. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 09:21 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama