Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mistrzostwa Europy Juniorów w skokach do wody w Rzeszowie

W poniedziałek, 8 lipca, rozpoczęły się Mistrzostwa Europy Juniorów w skokach do wody. To najważniejsza tegoroczna impreza sportowa w Rzeszowie. Odbywa się na pływalni przy ulicy Matuszczaka.
Mistrzostwa Europy Juniorów w skokach do wody w Rzeszowie

Źródło: Pixabay.com

Mistrzostwa potrwają do 14 lipca. O najwyższe lokaty walczą młodzi skoczkowie z 25 krajów europejskich, m.in. Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Danii, Norwegii, Gruzji czy Litwy.

Startuje 141 zawodników. Chłopcy i dziewczęta w wieku powyżej 14. lat, a poniżej 18. lat rywalizują w skokach indywidualnych z trampoliny 1 m i 3 m, skokach indywidualnych z wieży 5 m i 10 m, skokach synchronicznych z trampoliny 3 m, skokach synchronicznych z wieży. Przed zespołami mieszanymi są następujące konkurencje: skoki synchroniczne z trampoliny 3 m, skoki synchroniczne z wieży i konkurs drużynowy.

Wszystkie eliminacje danej konkurencji odbywają się w dniach 8 - 14 lipca o godzinie 10. Finały konkurencji odbywają się w tych samych dniach w godzinach 16, 17, 18.30 a po nich następują ceremonie rozdania medali.

Zachęcamy wszystkich do kibicowania - na trybuny wstęp bezpłatny! Wydarzenie można śledzić także w internecie. Link do transmisji video na żywo znajduje się pod adresem: https://tiny.pl/dl1gj

Więcej informacji na stronie https://rzeszowdiving2024.com/


Podziel się
Oceń

Komentarze