Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sportowe przywitanie wakacji w Głogowie Małopolskim!

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie charytatywne "Sportowe Przywitanie Wakacji w Głogowie Małopolskim: Dzieci i dorośli w AKCJI - charytatywnie dla dzieciaków", które odbędzie się 7 lipca 2024 roku. To niezwykłe spotkanie sportowe ma na celu zebranie funduszy na wsparcie dla podopiecznych Stowarzyszenia MY, działającego na rzecz dzieci z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Rzeszowie.
Sportowe przywitanie wakacji w Głogowie Małopolskim!

Źródło: Materiały organizatora

Plan Wydarzenia:

Głogów Małopolski Biega - 7km charytatywnie dla dzieciaków

Na wszystkich miłośników biegania czeka malownicza trasa o długości 7 kilometrów, prowadząca przez urokliwe Lasy Głogowskie. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy z niezbędnymi informacjami oraz gadżetami promocyjnymi. Na mecie wszyscy biegacze zostaną uhonorowani medalami, a dla pierwszych 7 uczestników z najlepszym czasem w kategorii open (kobiet i mężczyzn) przewidziane są atrakcyjne nagrody.Dodatkowa kategoria: najszybszy MORS i najszybsza FOCZKA.Po biegu będzie można zrelaksować się w strefie rekreacyjnej, gdzie czekają liczne atrakcje dla uczestników i ich rodzin.

Głogów Młp. Kids Challenge - Aktywny DZIECIAK

Dzieci również znajdą coś dla siebie! Przygotowaliśmy dla nich serię wyzwań, które sprawią, że każde dziecko poczuje się jak prawdziwy bohater. Mali uczestnicy będą mieli okazję przetestować swoje umiejętności, przejść przez różnorodne przeszkody i rozwiązać zagadki. Zawody odbędą się w trzech kategoriach:

Kategoria: 13-15 lat (tor przeszkód + bieg, 3 km)

Dorośli i dzieci (pary rodzic/opiekun + dziecko):

Kategoria: 9-12 lat

Kategoria: 6-8 lat

Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy z gadżetami i mapą lokalizacji wyzwań sportowych. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii oraz medale pamiątkowe i dyplomy dla wszystkich dzieci.

Dodatkowe atrakcje:

Strefa Animacji dla Dzieci - Zapewniamy bogaty program animacyjny, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Punkty lokalnych stowarzyszeń sportowych - Lokalne stowarzyszenia sportowe zaprezentują swoje działalności i zorganizują interesujące warsztaty dla uczestników.

Piknik - Charytatywna Strefa Gastro - Zapraszamy wszystkich na pyszne jedzenie, a dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na cele charytatywne.

Wielki Konkurs z Nagrodami - Losowanie Szczęśliwych Numerków, w którym każdy może wygrać atrakcyjne nagrody.

 

Cel wydarzenia:

Promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia jest niezwykle ważne, szczególnie w czasie wakacji, kiedy dzieci mają więcej wolnego czasu. Wspólna zabawa i sport to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dodatkowo, zaangażowanie w lokalne inicjatywy charytatywne pomaga budować silne więzi w społeczności i wspierać tych, którzy tego potrzebują.

Ambasador wydarzenia

Wydarzenie wspiera Anna Kapica, ultramaratonka i medalistka mistrzostwa świata, która swoją obecnością będzie motywować wszystkich uczestników do aktywności i zaangażowania.

Dlaczego warto wziąć udział?

Wakacje to czas, który można spędzić aktywnie i na sportowo. Udział w naszym wydarzeniu to nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do wsparcia potrzebujących dzieci. Razem możemy stworzyć pozytywne zmiany w naszej społeczności i promować zdrowy, aktywny styl życia.

Na wydarzenie serdecznie zapraszają organizatorzy Fundacja Klub Morsa Słoneczko i Stowarzyszenie My! 

𝗭𝗔𝗣𝗜𝗦𝗬: https://competitions.timekeeper.pl/glogow-mlp-biega

fot. Materiały organizatora


Podziel się
Oceń

Komentarze