Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

25-latek uderzył 56-latka w głowę drewnianą pałką. Grozi mu do 5 lat więzienia

W jednym z domów na terenie powiatu niżańskiego, 25-latek zaatakował 56-latka drewnianą pałką. Do zdarzenia doszło, ponieważ 25-latek chciał spotkać się z młodą kobietą, mimo że ona nie wyrażała na to chęci. Odmowa wpuszczenia go, zakończyła się dla 56-latka uderzeniem drewnianą pałką w głowę. 25-latkowi grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.
25-latek uderzył 56-latka w głowę drewnianą pałką. Grozi mu do 5 lat więzienia

Źródło: pl.freepik.com

Zdarzenie to miało miejsce końcem kwietnia, około godziny 1:00 w nocy. Funkcjonariusze policji z powiatu niżańskiego, zostali skierowani na teren jednego z domów, w którym doszło do pobicia mężczyzny.  Gdy dotarli oni na miejsce, dowiedzieli się, że 56-latek został ranny w głowę przez 25-letniego mężczyznę. Powodem tej sytuacji, miał być brak przyzwolenia na wejście do domu byłego znajomego swojej córki, która nie chciała się z nim spotkać. 56-latek w wyniku obrażeń, został przewieziony do szpitala.

Napastnik, który zaatakował 56-latka został złapany następnego dnia. 25-latek z powiatu rzeszowskiego, nie zaprzeczył postawionym mu zarzutom. Wyjaśnił on funkcjonariuszom, że czyn ten spowodowany był stanem nietrzeźwości. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów