Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Gibbs ponownie zrobił furorę na Juwenaliach

29 edycja Rzeszowskich Juwenaliów dobiegła końca. Na scenie ponownie zagościł Gibbs, który po raz kolejny zwołał tłum fanów na swój koncert. ,,A ja lubię ten stan jak śmiech i parę promieni słońca” – to słowa, które idealnie opisują wczorajszą atmosferę, jaką udało mu się zrobić na scenie.
Gibbs ponownie zrobił furorę na Juwenaliach

Autor: Natalia Bednarczyk

Tegoroczna edycja Juwenaliów była największą w dotychczasowej historii. Gibbs dołączył do czterech artystów, którzy wystąpili na scenie hip-hopowej. Mogliśmy wczoraj usłyszeć na żywo m.in. takie hity jak ,,Piękny świat”, ,,Zawsze chciałem”, ,,Drive” i ,,Stan”. Późna godzina w niczym nie przeszkodziła uczestnikom Juwenaliów, ponieważ frekwencja na koncercie była ogromna, a fani głośno śpiewali wszystkie piosenki. 

Gibbs to pseudonim Mateusza Przybylskiego, urodzonego w Kłobucku producenta i rapera. Należy do składu Fonos oraz jest jednym z założycieli studia Dopehouse. To były członek Ganja Mafii, którą współtworzył jako producent od 2013 do 2016 roku. Współpracował z takimi artystami jak: Kali, Sarius, Kacper HTA, Kiełas, Oliver Olson, Avi, Opał czy INDEB.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów