Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Znamy harmonogram Rzeszowskich Juwenaliów 2024

Impreza roku zbliża się wielkimi krokami. Rzeszowskie Juwenalia Politechniki odbędą się w dniach 10 – 11 maja 2024r na miasteczku akademickim PRZ. Znamy godzinowy harmonogram wystąpień przeróżnych gwiazd.
Znamy harmonogram Rzeszowskich Juwenaliów 2024

Źródło: Politechnika Rzeszowska

Juwenaliowa impreza rozpocznie się 10 maja o godz. 14:30 na Rynku w Rzeszowie. Na jego scenie wystąpią organizacje studenckie: Chór Akademicki oraz Zespół Pieśni i Tańca „Połoniny”. Tradycyjnie na Rynku studenci odbiorą od władz Rzeszowa symboliczny klucz do bram miasta. Natomiast ok. godziny 16:30 z rynku wyruszy barwny korowód studentów. Przejdą ulicami: Kościuszki, Placu Farnego, Sokoła, Jana III Sobieskiego, Grunwaldzką, Piłsudskiego, Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Dąbrowskiego oraz Podkarpacką i Poznańską na teren Politechniki Rzeszowskiej.

Poniżej przedstawiamy dokładny harmonogram występów na trzech różnych scenach.

fot. Rzeszowskie Juwenalia 

Dodatkowe atrakcje i bilety

Organizatorzy przewidzieli także dodatkowe atrakcje  dla uczestników juwenaliów: wesołe miasteczko, strefy tematyczne przygotowane przez partnerów wydarzenia, strefa silent disco oraz strefa gastronomiczna.

Bilety oraz karnety na Rzeszowskie Juwenalia są dostępne na stronie eBilet.pl. 

Ważne info Karnety można kupować wyłącznie do końca kwietnia. W późniejszym terminie, do końca trwania imprezy w sprzedaży będą wyłącznie jednorazowe bilety.

Organizatorami wydarzenia są: Politechnika Rzeszowska oraz WSPiA. 

Redakcji Rzeszów Info przyznano akredytację medialną nad Juwenaliami, dlatego będziemy Państwa informować o relacji z koncertów i wydarzeń na bieżąco. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów