Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w bardzo mocno obsadzonej kategorii do 81 kg zdobywa judoka Millenium AKRO Rzeszów Mateusz Grendys

Tuż za podium Mistrzostw Polski Juniorek stanęła Anna Bednarz do 70 kg reprezentująca również Millenium AKRO Rzeszów.

Autor: Piotr i Norbert Majcher

Mateusz w drodze po medal pokonał kolejno: Konrada Borysiaka z Wybrzeża Gdańsk, Szymona Marko z Samuraja Koszalin, Mikołaja Kaczorka z Czarnych Bytom w półfinale ulega późniejszemu zwycięzcy tej kategorii Fabrycjuszowi Tarkowskiemu z AZS Opole by walce o brąz przed czasem efektownym rzutem pokonać Bartosza Lepiankę z Lemura Warszawa.

ŹRÓDŁO: Piotr i Norbert Majcher