Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Wypadek na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Kolizja zaraz po zdanym egzaminie na prawo jazdy

20-letnia dziewczyna jadąca w kierunku ronda Pobitno podczas dojazdu do świateł przy skrzyżowaniu z al. Rejtana nie zdołała utrzymać bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu uderzając go w tył. Doprowadziło to do reakcji łańcuchowej, w wyniku której rozbiciu uległy łącznie 4 samochody. Dziewczynę za spowodowanie wypadku nie ominęła kara.
Wypadek na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Kolizja zaraz po zdanym egzaminie na prawo jazdy

Źródło: KMP Rzeszów

Na ulicy Lwowskiej przed godz. 10:00 na światłach przy skrzyżowaniu z al. Rejtana, doszło do wypadku z udziałem 4 pojazdów. Spowodowała go 20-letnia kierowczyni, która zaledwie 2 godziny wcześniej zdała egzamin na prawo jazdy. Po drodze poruszała się pojazdem marki BMW. 

Dojeżdżając do świateł nie utrzymała odpowiedniej odległości od znajdującego się przed nią samochodu i wjechała w jego tył. Uderzenie spowodowało, że kolejne pojazdy z przodu (Audi, Fiat oraz Honda) również zaczęły na siebie wpadać. W ten sposób doszło do zderzenia ze sobą ciągu 4 samochodów. 

Po przybyciu na miejsce policji i zbadaniu stanu trzeźwości kierowców, okazało się że żaden z nich nie był pod wpływem alkoholu. 

20-latkę natomiast nie ominęły konsekwencje za spowodowany wypadek. Otrzymała mandat karny oraz 10 punktów karnych. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów