Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koniec obławy! Policja zatrzymała sprawcę napadu na 12-latkę

Mężczyzna, który może być powiązany z poniedziałkowym atakiem na 12-letnią Anastazję z Ukrainy został zatrzymany przez rzeszowskich policjantów. Na ten moment policja ani prokuratura nie ujawniają szczegółów zatrzymania mężczyzny. Na więcej informacji musimy poczekać do jutra.
Koniec obławy! Policja zatrzymała sprawcę napadu na 12-latkę

Źródło: autokult

- Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który może mieć związek z wczorajszym atakiem na 12-latkę w Rzeszowie - informuje Podkarpacka Policja w mediach społecznościowych.

Źródło: Twitter Podkarpacka Policja

W poniedziałek, 13 listopada w okolicach godziny 17:00 na ul. Mikołajczyka na osiedlu Baranówka w Rzeszowie doszło do zranienia ostrym narzędziem 12-letniej dziewczynki.

Ofiarą napadu nożownika okazała się 12-letnia Anastazja - obywatelka Ukrainy, która została zaatakowana podczas samodzielnego spaceru na zakupy. Nieznany mężczyzna niespodziewanie zaatakował ją od tyłu, zadając kilka ran w okolicy szyi i głowy, prawdopodobnie nożem.

Dziewczynka została przewieziona do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, gdzie przeszła operację części szczękowo-twarzowej. Obecnie przebywa w śpiączce farmakologicznej na oddziale intensywnej opieki medycznej. Lekarze stan jej zdrowia określają jako średnio-ciężki, ale stabilny.


Podziel się
Oceń

Komentarze