Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Cztery medale na Międzynarodowym Pucharze Polski!

Świetnie spisali się judocy Millenium AKRO Rzeszów w Bytomiu na Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorów zdobywając trzy medale oraz w kategorii Juniorów Młodszych jeden krążek.
  • Źródło: Judo Millenium Rzeszów
Cztery medale na Międzynarodowym Pucharze Polski!

Źródło: Judo Millenium Rzeszów

Ze srebrnym medalem powraca do Rzeszowa junior Mateusz Grendys do 81 kg pokonując kolejno Filipa Wahla Czarni Bytom, Kamila Hulina Pałac Młodzieży Katowice, Bartłomieja Szadejko Conrad Gdańsk, a w finale po dogrywce nieznacznie ulega Kamilowi Bouatia z Ryś Warszawa. 

Następny srebrny medalista to Jevhan Korovel do 60 kg który zwyciężył Kamila Bartnikiewicza Juvenia Wrocław, Alvaqedi Mukhtara Truso Elbląg, Oskara Świderskiego Żak Kielce, a w finale też po dogrywce przegrywa z Hubertem Biedrzyckim z Konrad Gdańsk. 

Brąz zaś wywalczył Jafar Jafar do 66 kg wygrywając z Alanem Balcerowskim Conrad Gdańsk, Davidem Sopinec Hradec Kralowe, następnie przegrywa z Oliwierem Nowok AZS Wrocław, by dalej pokonać Wiktora Talewskiego AWF Gdańsk, Marcelela Derkacza Ryś Warszawa i Mateusza Prokopiuka Politechnika Białystok. 

Nasz junior młodszy Krystian Bethoon zdobywa brązowy medal w kategorii do 50 kg wygrywając z  Filipem Skrajnym Ikizama Piaseczno następnie znowu po dogrywce ulega Łukaszowi Rosa z Czarnych Bytom i brąz zwycięża z Jakubem Wencelem z Czarnych Bytom.

Cieszy świetna postawa judoków Millenium AKRO Rzeszów - wskazują trenerzy.

Pucharze Polski prócz zawodników z kraju wystartowali również judocy z Czech i Ukrainy.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów