Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Inauguracja kampanii wyborczej Sylwestra Koryckiego, kandydata do Sejmu RP z powiatu dębickiego, Polski 2050 Szymona Hołowni.

Sylwester Korycki - Sekretarz Regionu Podkarpackiego partii Polska 2050 Szymona Hołowni, zaingerował kampanię wyborczą do Sejmu RP, Polski 2050 Szymona Hołowni w powiecie dębickim.
Inauguracja kampanii wyborczej Sylwestra Koryckiego, kandydata do Sejmu RP  z powiatu dębickiego, Polski 2050 Szymona Hołowni.

Autor: Biuro Prasowe Polski 2050

„Oto kandydat Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe, który już w najbliższych wyborach będzie prosił o Państwa głos, aby reprezentować mieszkańców powiatu dębickiego w parlamencie",- mówiła Beata Filipek członek zarządu partii Polska 2050 Szymona Hołowni w województwie podkarpackim.

 

We wtorek 5 września w Dębicy, odbyła się konferencja prasowa, na której Pan Sylwester Koryckizainaugurował kampanię wyborczą do Sejmu RP, startuje z numerem 3 na liście KKW Trzecia Droga Polska 2050 i PSL. Jest to najwyższe miejsce z listy demokratycznej opozycji w powiecie dębickim.

 

W wydarzeniu wziął udział Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek, liczne grono sympatyków i członków partii oraz ciekawych obywateli, którzy chcieli poznać kandydata na swojego przyszłego reprezentanta w parlamencie.
 

Kandydat jest od zawsze związany z Dębicą. „Tu się urodziłem, to tu chodziłem do szkoły, tu spędzałem wolny czas, tu pracowałem", mówił Sylwester Korycki kandydat do Sejmu RP, sekretarz Zarządu Województwa Podkarpackiego Polski 2050 Szymona Hołowni oraz Delegatem do Rady Krajowej.

Nigdy wcześniej nie był on zaangażowany w politykę. „Jeszcze 3 lata temu politykę oglądałem sprzed ekranu telewizora, pędząc przez życie z prędkością, którą determinowały decyzje rządów minionych 20 lat. Teraz staję przed wami prosząc o głos, aby móc Was drodzy Państwo reprezentować w Sejmie RP", mówił Sylwester Korycki.

Pan Sylwester Korycki chce zawrzeć z swoimi wyborcami umowę „Twój głos, moja ciężka praca".

Opiera swój program na trzech słowach: „Motywem mojej kampanii i myślę opisującym mnie słowem jest praca. Praca tak prosta, fizyczna, którą poznałem na wsi, praca którą wykonywałem w zakładach przemysłowych, jak również ten inny rodzaj pracy jaki wykonuje od 10 lat zarządzając projektami i produktami w międzynarodowych przedsiębiorstwach. I właśnie to chcę dla Was robić. Pracować. Bycie posłem to nic innego jak praca, tylko że pracodawcą jesteście Wy i oczekujecie od Waszego pracownika efektów i jakości. I macie do tego prawo".

„Drugim tak ważnym tematem przewodnim mojej kampanii jest Polska Równych Szans. Kod pocztowy (czyli to gdzie mieszkasz) musi nie być ważny, jeżeli chodzi o dostęp do edukacji, opieki zdrowotnej, transportu publicznego, pracy, możliwości rozwoju, czy pójścia drogą przedsiębiorczości, która jest tak ważna w aspekcie rozwoju kraju, a obecnie tak piętnowana przez PiS".

„Trzecim słowem, które dziś dokładam jest Normalność. Niektórzy mówią, że jestem za normalny, aby starać się o mandat posła. Ale nam właśnie ta normalność jest potrzebna", mówił Sylwester Korycki.

Dla przyszłego posła normalność to:

·         Normalne zasady przyznawania pieniędzy centralnych dla samorządów, nie według klucza partyjnego, ale według potrzeb. Podatki zostające tam, gdzie firma produkuje, a nie tam gdzie jest rejestrowana.

·         Normalny program edukacji, gdzie po szkole dziecko mówi płynnie po angielsku, a nauczyciel zarabia minimum średnią krajową.

·         Normalny program rozwoju odnawialnych źródeł energii, gdzie rodzina, spółdzielnia, osiedle czerpie zyski z efektów pracy słońca.

·         Normalny, prosty system podatkowy. VAT od zapłaconej faktury, Normalne składka zdrowotna, a nie jak teraz podatek, Stabilizacja i nie zwiększanie podatków przez 3 najbliższe lata.

·         Normalny system opieki zdrowotnej, który zabezpiecza całość procesów związanych z prewencją, profilaktyką i leczeniem.

 

Kandydat nr 3, Trzeciej Drogi twierdzi, że potrzebne jest porządne wietrzenie Sejmu. „Powiat dębicki potrzebuje takiej reprezentacji w Sejmie, która nie jest przyspawana od wielu lat do sejmowego stołka, bo oni nie znają już innego życia, a dla utrzymania się zagłosują za wszystkim jak prezes każe".

Pan Prezydent Miasta Rzeszowa przyjechał do Dębicy, ponieważ chce wesprzeć w kampanii do Sejmu RP Sylwestra Koryckiego "Dzisiaj jestem w Dębicy, aby udzielić poparcia Sylwestrowi Koryckiemu i zachęcić mieszkańców, aby tego bardzo pracowitego,  konkretnego i normalnego człowieka poprzeć, bo Dębica na pewno takich ludzi jak Ty potrzebuje. Warto więc na niego zwrócić uwagę i oddać na niego Swój głos, bo potrzebujemy, Dębica potrzebuje w parlamencie takiego człowieka. Życzę Ci powodzenia", mówił Konrad Fijołek Prezydent Miasta Rzeszowa.


 

Kandydat nr 3: Sylwester Korycki - mieszka w powiecie dębickim. Ukończył technikum elektroniczne, studia magisterskie w zakresie zarządzania oraz studia EMBA. Jest sekretarzem Zarządu Województwa Podkarpackiego Polski 2050 Szymona Hołowni oraz Delegatem do Rady Krajowej. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zaczynając od pracy sprzedawcy, poprzez pracę na liniach produkcyjnych, jako operator maszyn numeryczny, a kończąc na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w zarządzaniu projektami i produktami w przemyśle, w firmach międzynarodowych. Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci.


Podziel się
Oceń

Komentarze