Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W dniach 2-3 września przy boisku sportowym OSiR w Nowej Wsi w gminie Trzebownisko odbył się Piknik Edukacyjno-Sportowy im. Ignacego Łukasiewicza.

W roku 2023 obchodzimy 201  rocznicę urodzin Ignacego Łukasiewicza: odkrywcy, wynalazcy, innowatora, przedsiębiorcy i filantropa.
  • Źródło: Piknik edukacyjno- sportowy im. Ignacego Łukasiewicza
W dniach 2-3 września przy boisku sportowym OSiR w Nowej Wsi w gminie Trzebownisko odbył się Piknik Edukacyjno-Sportowy im. Ignacego Łukasiewicza.

Źródło: Piknik edukacyjno- sportowy im. Ignacego Łukasiewicza

Bez wątpienia był człowiekiem wyprzedzającym swoją epokę dlatego też wspólne z Partnerem woj. podkarpackim,  Akademia Piłkarska Beniaminek Rzeszów zorganizowała Piknik poświęcony Ignacemu Łukasiewiczowi, który przez całe życie był związany z naszym regionem.
 

W ramach Pikniku dostępna była Strefa wystawców, m.in z Muzeum Przemysłu Naftowego I Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, Centrum Nauki Łukasiewicz i wiele innych. Produkty regionalne serwowane były przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich.
 

A dla spragnionych piłkarskich emocji Akademia zorganizowała turniej piłkarski drużyn w kategoriach  w których udział wzięło ponad 300 młodych zawodniczek i zawodników. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom a dla najlepszych drużyn Akademia Beniaminek Rzeszów wspólnie z Partnerem - woj. podkarpackim przygotowała pamiątkowe Lampy Naftowe.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów