W najbliższy piątek (8 września) na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej (ul,Jagiellońska 24) będzie można obejrzeć film pt. ”Matki równoległe” w reż. Pedro Almodovara.
Film Pedra Almodóvara, z nagrodzoną za swoją rolę na festiwalu w Wenecji Penélope Cruz, to wyznanie wiary w siłę w kobiet, ich solidarność i odwagę. Czułe, a przy tym żywiołowe; ciepłe, ale niepozbawione dramatycznych zwrotów akcji; pełne nadziei, która przychodzi po bolesnych stratach – „Matki równoległe” portretują życie w jego wszystkich odcieniach. Film został z entuzjazmem przyjęty przez krytykę, która nie szczędzi mu komplementów. Najlepszy Almodóvar od „Wszystko o mojej matce” (Variety), Penélope Cruz w swojej najlepszej roli (Time), Pulsująca emocjami historia (The Wrap), Wielki pean na cześć kobiet (Little White Lies) – piszą zachwyceni recenzenci.
Wstęp wolny, liczba miejsc siedzących ograniczona. Do zobaczenia!



![Wschód pokazuje siłę. W Lublinie przedsiębiorcy i rolnicy przedstawią Europie swój Pakt Odporności [NASZ PATRONAT] Wschód pokazuje siłę. W Lublinie przedsiębiorcy i rolnicy przedstawią Europie swój Pakt Odporności [NASZ PATRONAT]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-wschod-pokazuje-sile-w-lublinie-przedsiebiorcy-i-rolnicy-przedstawia-europie-swoj-pakt-odpornosci-1762165936.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze