Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trwa zbiórka na ratowanie kina Zorza

Trwa zbiórka na ratowanie kina Zorza
zorza1
Kino Zorza po raz kolejny zwróciło się do widzów z prośbą o pomoc finansową. Na portalu Polak Potrafi trwa zbiórka pod hasłem ,,Ratujmy kino Zorza w Rzeszowie"

Jak można pomóc?


- Wkrótce kina zostaną otwarte, ale nasza sytuacja wciąż nie jest najlepsza. Dlatego staramy się zrobić wszystko, aby kino Zorza nadal mogło istnieć, a Widzowie wciąż mogli uczestniczyć w naszych projekcjach filmowych. Tym razem postanowiliśmy stworzyć zbiórkę, w której przygotowaliśmy nagrody rzeczowe dla każdej osoby, która zechce wspomóc kino Zorza. Czekają na Was plakaty filmowe, stare obiektywy do projektorów, szpule i puszki na taśmę filmową, bilety na wstępy Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury i Teresy Werner, niespodzianki na DVD, dzień w kinie Zorza oraz wiele innych ciekawych nagród.  Prosimy Was o udział w zbiórce, która pozwoli nam przygotować się do kolejnego otwarcia - czytamy na Polakpotrafi.pl

W październiku i listopadzie ubiegłego roku, kino informowało o trudnej sytuacji finansowej i rozpoczęło akcję sprzedaży specjalnych voucherów wspierających placówkę, które można wykorzystać na dowolny seans filmowy przez cały rok. Niestety mimo licznego wsparcia, sytuacja placówki jest wciąż niestabilna.

 

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów