Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 10 czerwca 2023 03:46
Reklama

Poszukiwany żywy lub martwy. 20 tysięcy za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka

Poszukiwany żywy lub martwy. 20 tysięcy za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka
60f02168520a7_p-ink
Komenda Wojewódzka Policji wyznaczyła nagrodę - 20 tysięcy złotych za informacje, które pozwolą zlokalizować żywego lub martwego Jacka Jaworka. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym w związku z potrójnym zabójstwem w Borowcach. Sprawca zastrzelił brata, jego żonę i syna. Poszukiwany może posiadać broń palną.

 

Potrójne zabójstwo


Do tragedii doszło 10 lipca w miejscowości Borowce koło Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy. Wstępne wyniki zwłok wskazały, że wszystkie 3 osoby zginęły w wyniku ran postrzałowych. Funkcjonariusze podkreślają, że podejrzany może posiadać przy sobie broń palną i może być agresywny.

List gończy


Od zeszłego wtorku Jaworek jest poszukiwany listem gończym. Wobec mężczyzny 13.07.21 r. wydano postanowienie o tymczasowym aresztowaniu. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach.

Podejrzany jest tęgiej budowy ciała, ma ok. 170-180 cm wzrostu, włosy jasne, krótkie. W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać. Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów.Nagroda za znalezienie Jacka Jaworka


Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył w piątek nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało (niewykluczone, że mężczyzna nie żyje). Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.

Policja zapewnia, że osoba, która przekaże informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego, może liczyć na pełną anonimowość. Funkcjonariusze jednocześnie przypominają, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

pobrane
pobrane


Oceń

Komentarze
Reklama