Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

OSP Żdżary organizują zbiórkę dla rodziny zmarłego dh Marcina Pędraka

OSP Żdżary zwracają się z prośbą do ludzi dobrej woli o wsparcie zbiórki, którą organizują na rzecz rodziny zmarłego strażaka Marcin Pędraka, który zmarł nagle 3 czerwca 2023.
OSP Żdżary organizują zbiórkę dla rodziny zmarłego dh Marcina Pędraka

Autor: zbiórka siępomaga.pl

Marcin był członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej Żdżary od 2007 roku, oddając się służbie wielokrotnie uczestniczył w akcjach ratowniczo-gaśniczych, nie wahając się nieść pomoc i chronić życie oraz mienie poszkodowanych. W 2011 roku otrzymał od Prezydium Zarządu Powiatowego odznaczenie Wzorowy Strażak za swoją pracę w OSP.

Marcin wraz z żoną Marzeną wychowywali czwórkę dzieci: Magdę, Michała, Mateuszka i Maciusia. Jego pasja do pożarnictwa zarażała również starsze dzieci, stąd Magda i Michał są członkami Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Druh zmarł 3 czerwca tego roku. Jego  rodzina pozostała bez głównego źródła utrzymania i środków do życia, dlatego strażacy postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy, aby pomóc im stanąć na nogi. Obecnie ich najpilniejsze potrzeby to opał na zimę oraz ukończenie remontu pokoi dla starszych dzieci, który Marcin rozpoczął własnymi rękami.

Link do zbiórki; 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów