Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 10 czerwca 2023 02:50
Reklama

20-latek podpalił samochód. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

20-latek podpalił samochód. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności
policja
W niedzielę doszło do podpalenia samochodu w Sanoku. Mężczyzna, który dokonał tego czynu został zatrzymany przez policję. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Jak się okazuje to nie są jedyne przestępstwa, których dokonał zatrzymany 20-latek

Samochód marki Smart został podpalony z soboty na niedzielę w Sanoku przy ul. Orzeszkowej. Policja prowadziła czynności służbowe w tej sprawie. Zabezpieczyli m.in. monitoring, zabezpieczyli ślady na miejscu przestępstwa, dokonali oględzin i przesłuchali świadków. Policjanci szybko ustalili sprawcę. Zatrzymany 20-latek specjalnie podłożył ogień i oddalił się z miejsca przestępstwa. Samochód uległ całkowitemu spaleniu. Ponadto uszkodzony został volkswagen, który znajdował się obok.

Młody człowiek zniszczył tego samego dnia kamerę przy budynku, który znajdował się przy ul. Traugutta w Sanoku. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 0,5 promila alkoholu. Znaleziono przy nim środki odurzające tj. 18 tabletek zawierające pochodne amfetaminy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie zatrzymanemu czterech zarzutów. Dwa dotyczyły uszkodzenia cudzej własności, przywłaszczenia kamery i posiadania środków odurzających. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. O jego losie zdecyduje sąd.

Oceń

Komentarze
Reklama