Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 10 czerwca 2023 02:57
Reklama

Myslovitz w Rzeszowie. Jubileusz zespołu i promocja nowej płyty

Myslovitz w Rzeszowie. Jubileusz zespołu i promocja nowej płyty
Łukasz Gawroński_Łukasz Gawroński_Myslo_0790 1
Na niedziele 19 marca zaplanowany jest koncert zespołu "Myslovitz" w Rzeszowie. Kapela w jubileuszowej trasie koncertowej promować będzie nową płytę.

Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach i ma w swoim dorobku 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy.


Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności”, „Dla ciebie”, „My”, „Chłopcy”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Peggy Brown”, „Z twarzą Marilyn Monroe” i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych. Zespół w 2022 roku świętował swoje 30-lecie. Z tej okazji artyści zapowiedzieli trasę koncertową i nowy album.


Pierwszą część jubileuszowej trasy zespół zagrał jesienią 2022 roku, w wypełnionych do ostatniego miejsca klubach. Wiosenna część tej trasy to 9 koncertów w różnych stronach Polski, podczas których artyści zaprezentują również premierowy materiał.


Trasa będzie niezwykła nie tylko z uwagi na nowy repertuar oraz obchodzony jubileusz, ale także ze względu na nowego członka zespołu – jest to pierwszy album z nowym wokalistą, Mateuszem Parzymięso. Artystę mogliśmy usłyszeć już na trzech singlach wydanych w 2022 roku: „Miłość”, „19” i „Pakman” oraz tytułowym “Wszystkie narkotyki świata”, wydanym 10 lutego 2023 r.


Premierowy koncert muzycy zagrają w rodzinnych Mysłowicach i właśnie tam zaprezentują oni pierwszy raz na żywo cały materiał z najnowszej płyty.Szczegółowy harmonogram marcowej trasy Myslovitz:  • 04.03 Mysłowice - Mysłowicki Ośrodek Kultury (godz. 17:30 i 20:30)

  • 19.03 Rzeszów - Klub Pod Palmą

  • 18.03 Bielsko-Biała - Rude Boy Club

  • 24.03 Opole – Studenckie Centrum Kultury

  • 25.03 Gomunice - Klub muzyczny BOGART

  • 26.03 Gdańsk - Stary Maneż

  • 30.03 Bydgoszcz - Fabryka Lloyda

  • 31.03 Olsztyn - Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych


 

Bilety na wydarzenia można kupić za pośrednictwem strony eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/myslovitz na stronie KupBilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/91518/myslowice/myslovitz/ oraz w GoingApp: https://goingapp.pl/.../myslovitz-30-lecie.../marzec-2023

  

Oceń

Komentarze
Reklama