Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Manifestacja solidarności z Ukrainą w Rzeszowie w rocznicę napadu Rosji

Manifestacja solidarności z Ukrainą w Rzeszowie w rocznicę napadu Rosji
332677481_926005715201030_4067718824911771487_n
W Rzeszowie odbędzie się manifestacja solidarności z Ukrainą. W piątek 24 lutego mija dokładnie rok od bestialskiego napadu Rosji na ten kraj. 

Dokładnie rok temu, bo w piątek 24 lutego nad ranem Rosja bestialsko napadła na swojego sąsiada, Ukrainę. "Operacja specjalna", bo tak ją do tej pory nazywają władze Kremla, nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, czyli szybkiego zajęcia Kijowa i osadzenia tam marionetkowego rządu, ale pokazała całemu światu słabość jednej z najwiekszych armii świata. 

Rzeszów uczci rocznicę Rosji na Ukrainę


- W rocznicę pełnoskalowej agresji Rosji na Ukrainę spotkajmy się razem na Rynku w Rzeszowie by zademonstrować poparcie dla Ukrainy i wyrazić nadzieję na pokój. Zapraszamy wszystkich ukraińskich mieszkańców Rzeszowa, a także wszystkich solidaryzujących się z Waszym bohaterskim narodem. Przyjdź i bądźmy razem! Jesteśmy z wami! -  zachęcają organizatorzy. 

 

У річницю повномасштабний агресії Росії проти України давайте зустрінемося разом на площі Ринок в Жешуві щоб продемонструвати підтримку Україні та висловити надію на мир.
Приходьте і будьмо разом! Ми з вами!

 

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów