Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wydarzenia towarzyszące na KultURaliach

Wydarzenia towarzyszące na KultURaliach
grafika
KultURalia to nie tylko fantastyczne koncerty, ale również wiele wspaniałych wydarzeń kulturalno-artystycznych, dydaktycznych czy sportowych. Można je odnaleźć na mediach społecznościowych KultURaliów oraz Samorządu Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, ale podsyłam tu póki co poniższe:


KultURaliowy Turniej Szachowy - Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego wraz z Podkarpackim Centrum Innowacji zaprasza społeczność akademicką oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w jedynym i niepowtarzalnym KultURaliowym Turnieju Szachowym!

4 czerwca, godzina 10:00 Podkarpackie Centrum Innowacji, Rzeszów ul. T. Lenartowicza 4
Spotkanie z Pawłem Chirurgiem - chirurgiem onkologiem prowadzącym aktywną działalność w social mediach. Opowie o tym jak to jest być lekarzem oraz osobą publiczną, ale przede wszystkim poruszy tematy związane ze zdrowiem i podpowie jak o nie dbać.

6 czerwca 11:30BiegUR - bieg na 5 kilometrów. 7 czerwca o 12:00 pasjonaci biegania będą mieli szansę rywalizować w trzech kategoriach: studenci, pracownicy uczelni, mieszkańcy Rzeszowa.Info i grafiki: Uniwersytet Rzeszowski

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów