Z Rzeszowa, Przemyśla, Dębicy, Jasła, Tarnobrzega czy Mielca wyruszyło kilka autokarów pełnych lokalnych działaczy Koalicji Obywatelskiej oraz mieszkańców. W Warszawie odbędą się dwa marsze: pierwszy Marsz Wielkich Patriotów - jako poparcie dla Rafała Trzaskowskiego oraz drugi - marsz środowisk prawicowych z poparciem dla Karola Nawrockiego.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
![Mieszkańcy i politycy z Podkarpacia na Wielkim Marszu Patriotów [ZDJĘCIA] Mieszkańcy i politycy z Podkarpacia na Wielkim Marszu Patriotów [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/xl-mieszkancy-i-politycy-z-podkarpacia-na-wielkim-marszu-patriotow-zdjecia-1748167593.jpg)
![Podkarpacie na Marszu Wielkich Patriotów [ZDJĘCIA] Podkarpacie na Marszu Wielkich Patriotów [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/media/2025/05/25/sm-4x3-podkarpacie-na-marszu-wielkich-patriotow-zdjecia-1748167480-8.jpg)



![Baśniowa Gala w Niedźwiadzie. X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego [ZDJĘCIA] Baśniowa Gala w Niedźwiadzie. X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-basniowa-gala-w-niedzwiadzie-x-edycja-ogolnopolskiego-konkursu-artystycznego-zdjecia-1762499571.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze