Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury uruchamia zapisy na letnie półkolonie dla dzieci

Lato to czas niezliczonych możliwości, a Rzeszowski Dom Kultury chce sprawić, aby tegoroczne wakacje były naprawdę niezapomniane. Dlatego zaprasza dzieci na letnie półkolonie, które będą pełne zabawy, nauki i niezapomnianych przygód. Odbędą się one w terminie od 24 czerwca do 2 sierpnia 2024 roku w trzynastu filiach na terenie całego miasta. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a zapisy wystartują w dniu 23 maja 2024 roku o godzinie 18:00.
Rzeszowski Dom Kultury uruchamia zapisy na letnie półkolonie dla dzieci

Źródło: Daniel Czarnota, Rzeszowski Dom Kultury

Półkolonie Rzeszowskiego Domu Kultury to więcej niż tylko zajęcia letnie. To prawdziwa podróż odkrywcza, podczas której dzieci rozwijać będą swoje zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności i poznawać nowych przyjaciół. Wyjątkowe półkolonie obejmują szeroki zakres aktywności w tym: przyrodnicze ekspedycje, kreatywne warsztaty, sportowe wyzwania, edukacyjne spotkania, integracyjne zabawy oraz ciekawe wyjścia i wycieczki.

Letnie półkolonie w Rzeszowskim Domu Kultury skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat urodzonych w latach 2012-2017 i zostaną zorganizowane w formie sześciu turnusów. Będą one odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:30 w trzynastu filiach na terenie Rzeszowa: Biała, Country (wyłącznie VI turnus), Dąbrowskiego, Krynicka, Miłocin, Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Wilkowyja (turnusy I-V), Zalesie oraz Załęże.

Zapisy wystartują w czwartek 23 maja 2024 roku o godzinie 18:00 i prowadzone będą 
do dnia 14 czerwca 2024 roku lub wyczerpania limitu miejsc, wyłącznie drogą online poprzez formularze zgłoszeniowe. Koszt udziału to 460 zł za turnus, natomiast dla posiadaczy „Rzeszowskiej Karty Rodziny” lub karty „Rodzina Wielodzietna 3+; Rodzina Zastępcza” opłata wynosi 280 zł za jeden tydzień. W cenę wliczone jest wyżywienie. 

Letnie półkolonie w Rzeszowskim Domu Kultury są zgłaszane do Kuratorium Oświaty, 
a nad ciekawym i bezpiecznym przebiegiem wypoczynku czuwać będzie wykwalifikowana kadra opiekunów i instruktorów. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Regulamin oraz szczegółowe programy dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl, na której w dniu startu zapisów o godzinie 18:00 udostępnione zostaną formularze zgłoszeniowe.

ŹRÓDŁO: Daniel Czarnota, Rzeszowski Dom Kultury

 


Podziel się
Oceń

Komentarze