Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Kulturalia Uniwersytetu Rzeszowskiego 2024. Znamy pierwszego artystę!

Już niebawem, 7 i 8 czerwca 2024 roku, rozpoczną się Kulturalia Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ulicy Cichej, gdzie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
Kulturalia Uniwersytetu Rzeszowskiego 2024. Znamy pierwszego artystę!

Źródło: Facebook / KultURalia

Na terenie Miasteczka Studenckiego czekać będą na Was foodtrucki, serwujące kulinarne przysmaki z różnych stron świata. Dla miłośników chłodnego orzeźwienia - piwko. Abyście mogli oderwać się od zgiełku imprezy, będzie także strefachilloutu, gdzie będzie można złapać oddech i zrelaksować się.

Tegoroczną edycję KultURaliów organizują Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Ale to jeszcze nie wszystko! Ogłaszamy, że pierwszym artystą, który zagości na scenie KultURaliów, będzie ZEAMSONE! Raper jest znany szerokiej publiczności ze swoich przebojów, takich jak "5 INFLUENCEREK", "21 gramów", "Cena Ambicji" czy "Więzień Wizerunku".

O kolejnych artystach będziemy Was informować na bieżąco. Na razie trzeba będzie poczekać na ogłoszenie całego lineup –u , ale na pewno będzie warto!

Informacja o biletach również pojawi się wkrótce.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów