Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Migaj z konsultantem Zielonej Linii. Innowacyjne Rozwiązanie dla Osób Niesłyszących i Słabosłyszących na Rynku Pracy

W dzisiejszych czasach dostępność informacji na rynku pracy jest kluczowa dla każdego poszukującego zatrudnienia. Jednak dla osób niesłyszących i słabosłyszących, które posługują się polskim językiem migowym (PJM), ten proces może być wyzwaniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom tej grupy społecznej, Zielona Linia wprowadza innowacyjną usługę, umożliwiającą komunikację w języku migowym z konsultantem.
  • Źródło: Powiat Rzeszowski
Migaj z konsultantem Zielonej Linii. Innowacyjne Rozwiązanie dla Osób Niesłyszących i Słabosłyszących na Rynku Pracy

Źródło: pixabay.com

Usługa MIGAJ Z KONSULTANTEM ZIELONEJ LINII to odpowiedź na potrzeby osób niesłyszących i słabosłyszących, które chcą uzyskać informacje związane z rynkiem pracy. Co ważne, infolinia  jest dostępna od poniedziałku do piątku, a rezerwacja terminu umożliwia spersonalizowaną i efektywną obsługę.

Jak to działa?

  1. Komunikacja online - Osoby zainteresowane mogą porozmawiać z konsultantem Zielonej Linii poprzez internet. To sprawia, że połączenie jest możliwe z dowolnego miejsca i nie wymaga fizycznej obecności w urzędzie pracy. Wystarczy komputer lub telefon z kamerą i dostępem do Internetu.
  2. Tłumaczenie podczas wizyty w urzędzie pracy - Jeśli osoba niesłysząca lub słabosłysząca odwiedza urząd pracy, a potrzebuje tłumacza języka migowego, pracownik urzędu może skorzystać z usługi Zielonej Linii. Wystarczy połączyć się z konsultantem, który przekłada rozmowę na język migowy, umożliwiając płynną komunikację.
  3. Dla pracowników urzędów pracy - Nawet pracownicy urzędów pracy mogą skorzystać z tej usługi, jeśli potrzebują tłumacza języka migowego. Mogą zarezerwować rozmowę lub połączyć się bezpośrednio z konsultantem Zielonej Linii, jeśli jest dostępny, co ułatwia obsługę klienta.

Usługa MIGAJ Z KONSULTANTEM ZIELONEJ LINII zapewnia pełne bezpieczeństwo danych osobowych. Rozmowy wideo nie są nagrywane ani utrwalane, a dane podawane podczas rezerwacji rozmowy video są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Wymagania techniczne są minimalne, a do połączenia z konsultantem Zielonej Linii wystarczy komputer lub telefon z kamerą i funkcją wideo, dostęp do Internetu oraz dowolna przeglądarka internetowa.

Usługa MIGAJ Z KONSULTANTEM ZIELONEJ LINII to krok w stronę większej równości dostępu do informacji na rynku pracy dla osób niesłyszących i słabosłyszących. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów