Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Tyczyn. Zderzenie trzech pojazdów. [AKTUALIZACJA]

Pojawiły się nowe informacje w sprawie wypadku, do którego doszło we wtorek (16.04) w Tyczynie. Na odcinku drogi wojewódzkiej numer 878, na ulicy Kościuszki zderzyły się trzy pojazdy, w tym samochód ciężarowy. Obrażenia odniosło 8 osób, z czego 5, w tym 2 pieszych zostało przetransportowanych do szpitala. Żaden z kierujących nie znajdował się w stanie nietrzeźwości.
Tyczyn. Zderzenie trzech pojazdów. [AKTUALIZACJA]

Źródło: KMP Rzeszów

Okoliczności wypadku

Funkcjonariusze policji nadal ustalają szczegółowe okoliczności wtorkowego wypadku. Aktualnie wiadomo, że 30-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki hyundai, z niewyjaśnionych jak na razie przyczyn, wyjechał na przeciwległy pas ruchu. Doprowadziło to do zderzenia się hyundaia z pojazdem ciężarowym marki DAF. Zderzenie się obydwu pojazdów spowodowało uszkodzenie zawieszenia lewego, przedniego koła ciągnika siodłowego. 63-letni mężczyzna, kierujący ciężarówką, w wyniku utraty kontroli nad swoim pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w samochód marki Volvo. Następnie wjechał we wiatę przystankową i zatrzymał się dopiero na terenie prywatnym. Na przystanku autobusowym zaś znajdowały się osoby, oczekujące na autobus.

 

Osoby poszkodowane

W zdarzeniu tym 8 osób odniosło obrażenia. Do szpitala zaś trafiło 5 osób, w tym kierowcy wszystkich trzech pojazdów, a także dwoje pieszych, znajdujących się na przystanku. Funkcjonariusze, po przebadaniu stanu trzeźwości kierowców, nie wykazali obecności alkoholu w ich organizmach. Podczas trwania czynności wyjaśniających te sytuacje oraz usuwania pojazdów  z drogi, ruch na drodze krajowej numer 878 był całkowicie zablokowany. Trudności w poruszaniu się, zostały zakończone o godzinie 19:00.

 

Fot. KMP Rzeszów

 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów