Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Wystartowała druga część kampanii prezydenckiej Konrada Fijołka

Na osiedlu Tysiąclecia w gronie społeczników, rady osiedla oraz radnych miejskich Rozwoju Rzeszowa i Koalicji Obywatelskiej, prezydent Konrad Fijołek rozpoczął drugą część kampanii prezydenckiej, która opierać się będzie głównie na spotkaniach z mieszkańcami na osiedlach.
Wystartowała druga część kampanii prezydenckiej Konrada Fijołka

Źródło: KWW Konrada Fijołka Rozwój Rzeszowa

- Symbolicznie zaczynamy dzisiaj drugą część kampanii. Wczoraj był czas podsumowań i podziękowań za głosy i za wsparcie. Dzisiaj spotykany się w gronie szerszym, bo gościmy radnych już nowo wybranych, zarówno z Koalicji Obywatelskiej jak i z Rozwoju Rzeszowa, bo jesteśmy razem. Ale jest z nami też nowa radna sejmiku a wcześniej wiceprezydent Rzeszowa – dyrektor oddziału KOWR, Jolanta Kaźmierczak- mówił Konrad Fijołek.

- Chcemy rzeszowianom zapowiedzieć, że drugą część kampanii przeznaczamy na rozmowę z mieszkańcami, na osiedlach. O tym, co jest potrzebne, co zostało już zrobione, ale ta ważniejsza część to rozmowy z mieszkańcami, to także słuchanie tego, co się nie udało albo co jest bardzo potrzebne. I od osiedla Tysiąclecia  zaczynamy- powiedział prezydent. 

- Jolanta Kaźmierczak nowa radna sejmiku wojewódzkiego i dyrektor oddziału KOWR mówiła: - Mój czas pracy w ratuszu na stanowisku wiceprezydenta to czas dobrej i efektywnej współpracy z prezydentem Konradem Fijołkiem. Wiele dobrego udało nam się zrobić. Przeniesienie sądu okręgowego i budowanie na Dołowej, wszystkie programy ekologiczne: Czyste powietrze, Ciepłe mieszkanie, Stop smog. Dużo dobrego zrobiliśmy razem. 

Nowa radna mówiła o tym, że wspólnie z prezydentem Konradem Fijołkiem uporządkowali grunty, zdobyli wiele gruntów z przeznaczeniem pod zieleń. - Jako radna będę starała się o środki dla Rzeszowa i wspierała prezydenta aby miał środki zewnętrzne. Kiedyś był pomijany, a my z prezydentem będziemy tym zakresie współpracować- mówiła Jolanta Kaźmierczak

Radny miejski Bogusław Sak mówił o potrzebach osiedla Tysiąclecia. I dziękował za rozwiązanie problemu działkowców, który powstał w związku z budową Wisłokostrady i rozbiórką mostu Załęskiego. -Powiedziałem prezydentowi o potrzebie komunikacji autobusowej dla działkowiczów, - mówił Sak. -I od jutra autobus będzie woził działkowiczów. 

- Zachęcam do głosowania na naszego prezydenta, który ma największe możliwości zdobywania środków unijnych- apelował Bogusław Sak. Z kolei Wiesław Ziemiński, radny miejski Platformy Obywatelskiej mówił o doskonałej współpracy z prezydentem podczas mijającej kadencji Rady Miasta Rzeszowa.  -Jeśli poprzecie Konrada, nie zostaniecie zwiedzeni i wszystkie rozpoczęte inwestycje uda się dokończyć i wiem, że będą kolejne. Proszę o poparcie dla prezydenta na druga kadencję- mówił Ziemiński 

ŹRÓDŁO: KWW Konrada Fijołka Rozwój Rzeszowa


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów